اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

مانیتور جدید سامسونگ با توانایی شارژ بی سیم گوشی‌های هوشمند

۱۴۵۹ شماره اطلاع نامه : مانیتور جدید سامسونگ با توانایی شارژ بی سیم گوشی‌های هوشمند ۱۳۹۴/۰۵/۰۵ مانیتور جدید سامسونگ با توانایی شارژ بی سیم گوشی‌های هوشمند کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات مانیتور جدید سامسونگ با توانایی شارژ بی سیم گوشی‌های هوشمند

مانیتور جدید سامسونگ با توانایی شارژ بی سیم گوشی‌های هوشمند

سامسونگ در مانیتور جدید خود یک قابلیت جدید و کاربردی اضافه کرده که بسیار جالب توجه به نظر می‌رسد. محصول جدید این کمپانی روی پایه‌ی مانیتور دارای یک شارژر بی سیم است که می‌توان دستگاه های هوشمند را با استفاده از آن شارژ کرد.

اگر از جمله‌ی افرادی هستید که گوشی هوشمندتان را در زمان کار روی پایه‌ی مانیتور می‌گذارید، پس مانیتور جدید سامسونگ گزینه‌ی مورد پسندتان خواهد بود، چرا که این مانیتور از وجود یک شارژر بی سیم روی پایه بهره می‌برد که می‌توان گوشی‌های هوشمند مجهز به فناوری شارژ بی‌سیم را با استفاده از آن شارژ کرد.

این مانیتور در دو نسخه‌ی ۲۴ و ۲۷ اینچ با رزولوشن فول اچ‌دی روانه‌ی بازار خواهد شد که به ترتیب S24E370DL و S27E370DS نام دارند. از جمله‌ی قابلیت‌های این محصولات می‌توان به فناوری بازی Anti-Flicker از ای ام دی اشاره کرد. زاویه‌ی دید مانتیورهای جدید سامسونگ ۱۷۸ درجه است. کره‌ای‌ها اطلاعاتی را در خصوص زمان عرضه و قیمت این محصولات ارائه نکرده‌اند، اما انتظار می‌رود شاهد عرضه‌‌ی این محصولات به بازار در اواخر سال جاری میلادی باشیم. ضمنا IFA 2015 محلی است که این محصولات معرفی خواهند شد.

زومیت