اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

MSI نسل جدید لپ تاپ های گیمینگ خود را معرفی کرد

۱۴۶۸ شماره اطلاع نامه : MSI نسل جدید لپ تاپ های گیمینگ خود را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۵/۰۷ MSI نسل جدید لپ تاپ های گیمینگ خود را معرفی کرد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات MSI نسل جدید لپ تاپ های گیمینگ خود را معرفی کرد

MSI نسل جدید لپ تاپ های گیمینگ خود را معرفی کرد

همزمان با عرضه رسمی ویندوز 10 توسط مایکروسافت امروز MSI یکی از اولین کمپانی هایی بود که محصولات جدید خود و مطابق با این سیستم عامل را معرفی کرد. در بین این محصولات، نام سری جدید از لپ تاپ های گیمینگ این کمپانی که تا کنون موفقیت های زیادی کسب کرده اند، درخشش بیشتری دارد. نسل جدید از لپ تاپ های گیمینگ MSI شامل لپ تاپ فوق قدرتمند GT72 Dominator همراه با فناوری G-Sync در کنار GE72 Apache و GE62 Apache است.

ویندوز 10 همراه با عرضه یک تجربه متفاوت و جذاب برای کاربران، ویژگی های جدیدی در اختیار دارد که می تواند در اجرای بازی ها به قطعات سخت افزاری کمک کند. مطمئناً مهم ترین این ویژگی ها DirectX 12 است که می تواند جلوه های تصویری واقعی تری را برای گیمرهای حرفه ای تدارک ببیند. ویندوز 10 همچنین این امکان را فراهم آورده است که بازی های چند نفره به صورت همزمان بر روی کنسول های بازی و کامپیوترهای خانگی به اجرا در آورده شوند. استریم بازی ها از روی کنسول های بازی بر روی کامپیوترهای خانگی، ضبط و ویرابش ویدئوهای محیط بازی و همچنین به اشتراک گذاری آنها از طریق GameDVR از دیگر قابلیت هایی است که ویندوز 10 برای گیمرها فراهم آورده است.

Andy Tung مدیر کمپانی MSI در مورد ویژگی های مناسب ویندوز 10 در اجرای قدرتمند تر بازی ها می گوید: "ویندوز 10 توسط ویژگی های جدید خود و همچنین یکپارچگی بی نظیر کنسول ها و کامپیوترهای خانگی، رده جدیدی از تجارب گیمینگ را معرفی کرده است. MSI نیز با فراهم آوردن جدیدترین و بهترین لپ تاپ های گیمینگ، مفتخر است که به عنوان اولین تولید کننده لپ تاپ های گیمینگ منطبق بر ویندوز 10 و همراه با جدیدترین پردازنده های نسل پنجمی Core i7 کمپانی اینتل شناخته می شود." گیمرها هم اکنون می توانند بدون نیاز به بروز رسانی و یا نصب ویندوز 10، بر روی لپ تاپ های گیمینگ جدید MSI حد جدیدی از عملکرد و کارایی را تجربه کنند.

شهر سخت افزار