اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

G.SKILL ماژول های DDR4 پر سرعت Trident Z Extreme را معرفی کرد

۱۴۸۲ شماره اطلاع نامه : G.SKILL ماژول های DDR4 پر سرعت Trident Z Extreme را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ G.SKILL ماژول های DDR4 پر سرعت Trident Z Extreme را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات G.SKILL ماژول های DDR4 پر سرعت Trident Z Extreme را معرفی کرد

G.SKILL ماژول های DDR4 پر سرعت Trident Z Extreme را معرفی کرد

G.Skill، از سازندگان مشهور ماژول های حافظه، درایو وضعیت جامد، منبع تغذیه و سخت افزارها و لوازم جانبی مخصوص گیمینگ، دو سری جدید از ماژول های حافظه DDR4 خود را معرفی کرد. ماژول های حافظه Trident Z Extreme DDR4 با فرکانس 4000 مگاهرتز، برای بکارگیری با پردازنده های Skylake-S اینتل طراحی و مورد آزمایش قرار گرفته است. G.SKILL همچنین سری Ripjaws را با طراحی و رنگ های جدیدی، بروز کرده است.

ماژول های سری TridentX همواره به دلیل قدرت بی نظیرشان در اورکلاکینگ مورد تحسین قرار گرفته اند و مطئناً سری Trident Z Extreme نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. سری جدید Trident Z دارای حرارت گیر آلومینیومی با کیفیتی و با رنگ بندی های مختلف و جذابی هستند که این امکان را فراهم می کنند تا در حالی که بهترین دفع حرارت را از خود نشان می دهند، هم زمان با رنگ بندی کلی سیستم نیز تطابق زیبایی داشته باشند.

ماژول های DDR4 سری Trident Z در پکیچ های دو و چهار کاناله در دسترس خواهند بود. این ماژول های حافظه به طور ویژه ای برای بکارگیری با پردازنده های Skylake-S اینتل و دست یابی به بهترین کارایی ممکن طراحی شده اند. در ساخت ماژول های سری Trident Z Extreme، اG.SKILL از بهترین تراشه های ساخت کمپانی سامسونگ استفاده کرده است. این ماژول ها بر روی مادربرد ASRock Z170 OC Formula مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته و عملکردی خیره کننده را به نمایش گذاشته اند.

ماژول های حافظه G.SKILL Trident Z Extreme DDR4 را می توان به آسانی و با سادگی هر چه تمام، از طریق پیکربندی Intel XMP 2.0 اورکلاک کرد. ماژول های حافظه DDR4 سری Ripjaws V اکنون در پیکربندی های مختلف و در کیت های متشکل از ماژول های 4،8 و 16 گیگابایتی در دسترس خواهند بود. کاربران قادر به دستی یابی به فرکانس های مختلفی از 2133 مگاهرتز تا 3733 مگاهرتز با ولتاژ بسیار کمی خواهند بود. G.SKILL با پشتیبانی از پیکربندی Intel XMP 2.0، امکان اورکلاک ساده را به کاربران بخشیده است.

این ماژول ها نیز با بکارگیری بهترین تراشه های حافظه سامسونگ ساخته شده اند. G.SKILL طراحی حرارت گیر را تغییر داده است و اکنون در رنگ های متنوع تری ارائه می شوند. تنها کمتر از یک هفته با برگزاری نمایشگاه Gamescom فاصله داریم و انتظار می رود که طی آن پردازنده های Skylake-S اینتل در کنار مادربردها و ماژول های حافظه جدید معرفی شوند.

شهر سخت افزار