اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

بروزرسانی Service Release 1 همین ماه عرضه می شود

۱۴۸۶ شماره اطلاع نامه : بروزرسانی Service Release 1 همین ماه عرضه می شود ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ بروزرسانی Service Release 1 همین ماه عرضه می شود نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات بروزرسانی Service Release 1 همین ماه عرضه می شود

بروزرسانی Service Release 1 همین ماه عرضه می شود

سرانجام ویندوز 10 عرضه و شروع بسیار خوبی داشت و عملاً هیچ مشکل خاصی را تجربه نکرد. همین موفقیت باعث تمایل هر چه بیشتر کاربران برای ارتقا به این سیستم عامل جدید شده است و مایکروسافت در همین راستا، برای خلق بهترین تجربه ممکن، به شدت در تکاپو است.

طبق شایعات، مایکروسافت طی ماه میلادی جاری، بروزرسانی عمده ای را تحت عنوان Service Release 1 عرضه می کند که برخی منابع هفته آینده را زمان عرضه آن اعلام کرده اند. به گفته وب سایت مشهور The Verge، مایکروسافت خود از این بروزرسانی به عنوان Service Release 1 نام می برد که نشان می هد تغییر عظیمی در راه نیست و همه چیز به رفع برخی مشکلات و باگ های موجود در نسخه RTM در زمان عرضه محدود می شود. به عبارتی دیگر، این بروزرسانی بیشتر بر روی رفع باگ ها و بهبود کارایی ویندوز 10 متمرکز خواهد بود و انتظار نمی رود که هیچ قابلیت جدیدی با خود داشته باشد. ممطئناً بسیاری از شما دست کم منتظر افزوده شدن قابلیت پشتیبانی از افزونه ها در مرورگر Edge هستید اما شانس دست یابی به آن با SR1 خیلی ضعیف است.
 

بروزرسانی عمده ماه اکتبر عرضه می شود

رویکرد جدید "ویندوز 10 به عنوان یک سرویس"، این باور را ایجاد می کند که از این پس مایکروسافت با سرعت و جدیت بیشتری بروزرسانی ها را آماده و در اختیار کاربران می گذارد، بنابراین پس از عرضه SR1 در ماه میلادی جاری، بروزرسانی دیگری نیز برای سال میلادی جاری پیش بینی می شود. این بروزرسانی عمده که از آن به عنوان "بروزرسانی پاییز" یاد می شود، از نظر قابلیت های جدید از جمله پشیتبانی از افزونه در مرورگر Edge، محتمل تر است و انتظار می رود که افزون بر بهبود کارایی، شاهد قابلیت های جدیدی نیز باشیم. گفته می شود که هم اکنون مایکروسافت مشغول آماده سازی بروزرسانی ماه اکتبر است اما مطمئناً این کمپانی فعلاً مایل به ارائه هیچ نوع جزئیاتی نخواهد بود.

شهر سخت افزار