اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

قابلیت انجام برخی بازی ها در ساعت هوشمند جدید سامسونگ

۱۴۸۸ شماره اطلاع نامه : قابلیت انجام برخی بازی ها در ساعت هوشمند جدید سامسونگ ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ قابلیت انجام برخی بازی ها در ساعت هوشمند جدید سامسونگ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات قابلیت انجام برخی بازی ها در ساعت هوشمند جدید سامسونگ

قابلیت انجام برخی بازی ها در ساعت هوشمند جدید سامسونگ

در رویداد Tizen Developer Summit 2015 که با حضور توسعه دهندگان تایزن در شهر بنگلور هند برگزار شد، سامسونگ به معرفی جزئیاتی از ساعت هوشمند جدید خود پرداخت.

اوربیس یا Gear A، از یک حلقه حاشیه ای چرخان بهره می برد و به کاربر این امکان را می دهد تا بدون لمس صفحه ساعت هوشمند از آن استفاده کند. قابلیت جدیدی که برای اولین بار توسط سامسونگ معرفی می شود، امکان انجام بازی ها در ساعت هوشمند به وسیله این حلقه چرخان است. به گفته سامسونگ می توان با استفاده از این حلقه، بازی های پیمایش عمودی مانند Radiant یا XGalaxy را که در آن ها شخصیت بازی به اطراف حرکت می کند، را در ساعت هوشمند بازی کرد.

برای کنترل دقیق، این حلقه 24 درجه تنظیم دارد. در صورت عرضه این اسمارت واچ از سوی سامسونگ، توسعه دهندگان می توانند بازی های جدیدی که در آن ها کاربر تنها به هدایت شخصیت بازی می پردازد، تولید و با این محصول سازگار کنند. مسلماً برای بسیاری، بازی در ساعت هوشمند کاری دور از ذهن و غیر ایده آل است. اما باید در نظر گرفت که این کار تنها بخشی از فواید حضور حلقه چرخان سامسونگ در ساعت های هوشمند است و بدون شک سامسونگ، ایده های نوینی برای استفاده از این محصول در سر دارد.

شهر سخت افزار