اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

مایکروسافت در طی سال آتی، نسخه اولیه هولولنز را عرضه می کند

۱۴۹۰ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت در طی سال آتی، نسخه اولیه هولولنز را عرضه می کند ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ مایکروسافت در طی سال آتی، نسخه اولیه هولولنز را عرضه می کند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات مایکروسافت در طی سال آتی، نسخه اولیه هولولنز را عرضه می کند

مایکروسافت در طی سال آتی، نسخه اولیه هولولنز را عرضه می کند

پس از اینکه مایکروسافت محصول شگفت انگیز خود، هولولنز را در ماه ژانویه معرفی کرد، سؤالی که ذهن همه را به خود مشغول کرد، زمان عرضه این محصول بود. مایکروسافت این عرضه را هم زمان با چهارچوب زمانی ویندوز 10 می دانست و اکنون نادلا توضیح بیشتری در این مورد داده است.

مایکروسافت ورژن اول هدست واقعیت مجازی خود را به زودی عرضه خواهد کرد. ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت در طی یک مصاحبه، اعلام کرد که اولین سری هولولنز در طی سال آینده عرضه خواهد شد. او اضافه کرد که این مدل از هولولنز بیشتر برای توسعه دهندگان و شرکت ها در نظر گرفته شده است. همچنین نادلا اشاره کرد که هولولنز سفری پنج ساله دارد. این بدین معنی است که مردم نمی توانند به این زودی شاهد حضور هولولنز در بازار فروش باشند.

با این وجود، اظهارات نادلا افق روشنی از چگونگی و زمان ورود هولولنز به ما می دهد. در اوایل سال گفته های نادلا حاکی از این بود که این محصول به عنوان یک ابزار مهم بازی وارد بازار خواهد شد. به عقیده نادلا، هدف مایکروسافت تولید محصولاتی است که دارای چندین بازار هدف باشند. نادلا می خواهد با تولیدات خود، پلی ارتباطی میان مصرف کنندگان و بازار تجاری ایجاد کند و این کار را جزو ذات مایکروسافت می داند. بنا به گفته های مدیر عامل مایکروسافت، هولولنز ابتدا برای توسعه دهندگان و سپس برای عموم عرضه خواهد شد و به تدریج کامل خواهد شد.

شهر سخت افزار