اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

پس گرفتن تبلت‌های انویدیا به دلیل داغ شدن بیش از حد باتری

۱۴۹۷ شماره اطلاع نامه : پس گرفتن تبلت‌های انویدیا به دلیل داغ شدن بیش از حد باتری ۱۳۹۴/۰۵/۱۲ پس گرفتن تبلت‌های انویدیا به دلیل داغ شدن بیش از حد باتری تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات پس گرفتن تبلت‌های انویدیا به دلیل داغ شدن بیش از حد باتری

پس گرفتن تبلت‌های انویدیا به دلیل داغ شدن بیش از حد باتری

انویدیا با ارائه‌ی تبلت شیلد ۸ اینچی در سال گذشته، وعده‌ی تجربه‌ی بی‌نظیر بازی‌کردن گیم‌های مختلف را بر روی تبلت اندرویدی به هواداران خود داد. اما به نظر می‌رسد این شرکت به دلیل داغ شدن بیش از حد باتری و ایجاد خطرهای احتمالی در حال پس گرفتن تبلت‌های فروخته شده‌ی خود می باشد.

شرکت انویدیا به دلیل احتمال آتش‌گیری باتری تبلت‌های خود در حال پس گرفتن تبلت‌های شیلد فروخته شده‌ی خود می باشد. البته جزئیات بیشتری از حالت‌هایی که احتمال به وقوع پیوستن این اتفاق وجود دارد، در دسترس نیست و انویدیا با گرفتن موضعی پیشگیرانه از کاربران تبلت‌های شیلد خواسته است تا به غیر از زمان بک‌آپ گرفتن از داده‌ها، از تبلت خود به هیچ عنوان استفاده نکنند.

انویدیا در زمان معرفی تبلت شیلد خود، بر روی طراحی آن تمرکز زیادی داشت و مدعی بود که طراحی شیلد طوری صورت گرفته است که می‌تواند دو برابر تبلت‌های عادی، گرمای حاصل از کارکرد را تحمل کند. اما آن طور که به نظر می‌رسد باتری تبلت شیلد همانند سایر بخش‌های این تبلت توانایی تحمل داغ شدن بیش از حد را ندارد. انویدیا برای پس گرفتن تبلت‌های شیلد خود وب سایتی اختصاصی تدارک دیده است و از خریدارانی که بین تیر ماه سال گذشته و مرداد ماه امسال شیلد را خریداری کرده‌اند، درخواست کرده تا تبلت خود را به این شرکت بازگردانند و تبلتی جدید دریافت کنند.

زومیت