اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

برقراری ارتباط از راه دور با کورتانای ویندوز ۱۰ تنها با فشار یک دکمه

۱۵۰۹ شماره اطلاع نامه : برقراری ارتباط از راه دور با کورتانای ویندوز ۱۰ تنها با فشار یک دکمه ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ برقراری ارتباط از راه دور با کورتانای ویندوز ۱۰ تنها با فشار یک دکمه فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات برقراری ارتباط از راه دور با کورتانای ویندوز ۱۰ تنها با فشار یک دکمه

برقراری ارتباط از راه دور با کورتانای ویندوز ۱۰ تنها با فشار یک دکمه

با توجه به این که دستیار صوتی مایکروسافت معروف به کورتانا کامل و آماده به خدمت است، هم‌ اکنون می‌توان با همان ویژگی و تکه کلام “هی کورتانا” به وسیله‌ی گجت جدید ساتچی آن را از راه دور راه‌اندازی کرد.

شرکت گجت‌سازی ساتچی دکمه‌ی بلوتوثی کورتانا را تولید کرده است که به وسیله‌ی آن می‌توان کورتانای موجود در رایانه یا تلفن با سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ را از راه دور و به وسیله‌ی فناوری بلوتوث با همان تکه کلام “هی کرتانا” راه‌اندازی کرد. با وجود این گجت، شارژدهی باتری دستگاه کاربران حفظ شده و کورتانا با سهولت بیشتری همیشه در دسترس خواهد بود.

به عنوان مثال، کاربران تنها با فشار یک دکمه می‌توانند با سرعت بیشتری سوال‌های مورد نظر خود را در مورد آب و هوا از سراسر نقاط خانه، از کورتانا بپرسند. یا اینکه می‌توان به جای استفاده‌ی مستقیم از گوشی هوشمند، این گجت را به فرمان خودرو متصل کرده و با گوشی ارتباط برقرار کرد. قیمت این گجت ۲۳ دلار است که برای ابزاری تک منظوره گران به نظر می‌رسد. با این وجود اگر اهل گفتگوی زیاد با گوشی هوشمند هستید، ممکن است گزینه‌ی مناسبی باشد.

زومیت