اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

مایکروسافت رسما از Docs.com رونمایی کرد

۱۵۱۶ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت رسما از Docs.com رونمایی کرد ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ مایکروسافت رسما از Docs.com رونمایی کرد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات مایکروسافت رسما از Docs.com رونمایی کرد

مایکروسافت رسما از Docs.com رونمایی کرد

مایکروسافت به تازگی نسخه‌ی پیش نمایش سرویس Sway را در اختیار کاربران قرار داده و حالا این کمپانی وب سایت Docs,com را نیز رسما معرفی کرد. با استفاده از این وب سایت کاربران می‌توانند مجموعه‌ای از فایل‌های Sway یا آفیس را به اشتراک بگذارند.

پس از آنکه مایکروسافت نسخه‌ی پیش‌نمایش اپلیکیشن Sway را منتشر کرد، وب‌سایت Docs.com را نیز در راستای اشتراک گذاری فایل‌های تولید شده با استفاده از Sway و نرم‌افزارهای ورد، اکسل، پاورپوینت را معرفی کرد. با استفاده از این وب‌سایت کاربران قادرند تا فایل‌های خود را در گروه‌هایی جمع آوری کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. در این وب‌سایت کاربران می‌توانند انواع فایل‌های مجموعه‌ی آفیس را با قابلیت دسترسی به تمام امکانات در اختیار دوستان خود قرار دهند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده کاربران می‌توانند فایل‌های PDF و لینک‌های وب را نیز به فایل‌های خود اضافه کنند. با استفاده از صفحه‌ی پروفایل در Docs.com کاربران می‌توانند از Sway برای اشتراک گذاری ایده‌ها و آنچه که در ذهن دارند، استفاده کنند. در Docs.com کاربران قادرند انواع اسناد، فایل‌های Sway و سایر موارد را که امکان جستجوی آن‌ها از طریق موتورهای جستجو نیز فراهم است، به اشتراک بگذارند. همچنین باید به قابلیت اشتراک گذاری این اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی نیز اشاره کرد. سایر کاربران قادرند با مشاهده‌ی فایل‌های دیگران در مورد آن‌ها اظهار نظر کرده و کامنت‌های دلخواه را اضافه کنند.

زومیت