اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

سامسونگ تبلتی با صفحه نمایش 18.4 اینچی معرفی می‌کند

۱۵۱۹ شماره اطلاع نامه : سامسونگ تبلتی با صفحه نمایش 18.4 اینچی معرفی می‌کند ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ سامسونگ تبلتی با صفحه نمایش 18.4 اینچی معرفی می‌کند تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات سامسونگ تبلتی با صفحه نمایش 18.4 اینچی معرفی می‌کند

سامسونگ تبلتی با صفحه نمایش 18.4 اینچی معرفی می‌کند

سامسونگ به انجام کارهای بعضا عجیب شهره است، در حالی که این شرکت به همان دلیل در گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است اما نمی‌توان از موفقیت‌هایی مانند معرفی سری نوت که در ابتدا عجیب بودند، به راحتی عبور کرد. به نظر می‌رسد سامسونگ این بار در دنیای تبلت‌ها قصد دارد تا دست به ابتکاری جدید بزند.

سامسونگ در ابتدای معرفی سری نوت خود مورد انتقادات و بعضا طعنه‌های زیادی از طرف رقبا قرار گرفت اما موفقیت این سری باعث شد تا فبلت‌ها جای مناسبی در بازار گوشی‌های هوشمند برای خود دست و پا کنند. این بار نیز آن طور که از شواهد پیدا است سامسونگ قصد انجام این کار در دنیای تبلت‌ها را دارد. آن طور که اعلام شده، تبلتی با نام SS-18.4 دارای صفحه نمایشی ۱۸.۴ اینچی است که اگر به صورت رسمی معرفی شود با اختلاف محسوسی از سایر گزینه‌های موجود بازار، بزرگ‌تر خواهد بود.

این تبلت‌ها توسط شرکت باربری هوایی دهلی منتقل و ثبت شده‌اند. ارزش این بسته‌ی هفت عددی از تبلت‌ها ۳۵۶۰ دلار است که به طور تقریبی ارزش هر کدام در حدود ۵۰۸ دلار خواهد بود. البته این مقدار ارزش تمام شده برای سامسونگ است و به طور قطع قیمت فروش بیشتر از آن خواهد بود. متاسفانه عکسی از این تبلت منتشر نشده است و با توجه به این که این دستگاه پس از آزمایش نابود خواهد شد، به احتمال زیاد عکسی از آن نیز در آینده منتشر نخواهد شد. البته طراحان و سازندگان طرح‌های مفهومی انتظار می‌رود در روزهای آینده بر اساس حدس‌ و گمان رندرهایی از این تبلت را منتشر کنند.

تصور تبلتی با صفحه نمایش ۱۸.۴ اینچی بسیار سخت است. همان طور که در زمان معرفی اولین گوشی از سری نوت سامسونگ صفحه نمایش آن نسبت به استانداردهای موجود بسیار بزرگ‌تر بود، این تبلت نیز از بزرگ‌ترین گزینه‌های موجود بازار نیز بسیار بزرگ‌تر است. با توجه به این که به نظر می‌رسد سامسونگ در روز ۲۲ مرداد ماه تبلتی را در کنار گلکسی نوت ۵ و اس ۶ اج+ معرفی کند، باید منتظر ماند و دید که آیا شاهد معرفی تبلتی ۱۸.۴ اینچی در آن روز خواهیم بود.

زومیت