اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

G.SKILL با پردازنده جدید Core i7-6700K رکورد جهانی DDR4 را در هم کوبید

۱۵۲۱ شماره اطلاع نامه : G.SKILL با پردازنده جدید Core i7-6700K رکورد جهانی DDR4 را در هم کوبید ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ G.SKILL با پردازنده جدید Core i7-6700K رکورد جهانی DDR4 را در هم کوبید فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات G.SKILL با پردازنده جدید Core i7-6700K رکورد جهانی DDR4 را در هم کوبید

G.SKILL با پردازنده جدید Core i7-6700K رکورد جهانی DDR4 را در هم کوبید

کمپانی G.SKILL، از تولید کنندگان پیشرو و مبتکر ماژول های حافظه حرفه ای و درایوهای وضعیت جامد، شکسته شدن رکورد جهانی حافظه های DDR4 را با بکارگیری ماژول های Ripjaws 4 این کمپانی و دست یابی به فرکانس 4795.8 در روز نخست از معرفی پردازنده های Skylake را اعلام داشت.

این رکورد خیره کننده توسط اورکلاکر مشهور Chi-Kui Lam و با بکارگیری ماژول های G.SKILL Ripjaws 4 (تراشه های دستچین شده سامسونگ) بر روی مادربرد ASRock Z170 OC Formula و با پردازنده Core i7-6700K اینتل تحت خنک سازی با نیتروژن مایع خلق شده است. پردازنده مذکور روز گذشته رسماً معرفی شد. این رکوردآفرینی توسط وب سایت HWBOT و نرم افزار CPU-Z تایید گردیده است. با این حال این رکورد تنها دست آورد G.SKILL با پردازنده های Skylake نیست و اغلب رکوردآفرینی های دیگر در روز نخست از معرفی پردازنده های Skylake نیز با همین ماژول ها صورت گرفته است.

شهر سخت افزار