اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

آیپد و اپل تی وی به همراه نسل جدید آیفون معرفی می شوند

۱۵۲۵ شماره اطلاع نامه : آیپد و اپل تی وی به همراه نسل جدید آیفون معرفی می شوند ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ آیپد و اپل تی وی به همراه نسل جدید آیفون معرفی می شوند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات آیپد و اپل تی وی به همراه نسل جدید آیفون معرفی می شوند

آیپد و اپل تی وی به همراه نسل جدید آیفون معرفی می شوند

سپتامبر ماهی است که اپل، آیفون جدید خود را معرفی می‌کند. آخرین شنیده‌ها حکایت از این دارد که این کمپانی مراسم خود را ۹ سپتامبر مصادف با ۱۸ شهریور برگزار خواهد کرد. ظاهرا این کمپانی در نظر دارد تا با ایجاد بدعت در سنت‌هایش، نسل جدید آیپد‌ها را نیز به همراه آیفون‌های جدید و همچنین اپل تی وی در یک مراسم معرفی کند. اپل تی وی محصولی است که علاقمندان انتظار بلند بالایی را برای معرفی آن داشته‌اند.

آیفون 6s و آیفون 6s پلاس با بهره‌گیری از زبان طراحی آیفون‌های کنونی اپل روانه‌ی بازار خواهد شد و از قابلیت‌های جدید آن می‌توان به اضافه شدن فورس تاچ به صفحه‌ی نمایش آن اشاره کرد. در مورد آیپد‌های این کمپانی نیز نمونه‌ی ۱۲ اینچی نظر بسیاری را به خود جلب کرده و به نظر می‌رسد پس از انتظار چند ساله باید شاهد معرفی این تبلت باشیم.

معمولا اپل مراسم جداگانه‌ای را در پاییز برای معرفی نسل جدید تبلت‌هایش برگزار می‌کرد، حال آنکه به نظر می‌رسد این کمپانی در نظر دارد تا محصولات جدیدش را طی مراسم واحد پیش روی علاقمندان قرار دهد. اپل تی وی محصول دیگری است که در چند سال گذشته همواره شایعاتی در مورد آن به گوش رسیده است. آخرین نسل از اپل تی وی عمری بیش از سه و نیم سال دارد که از این‌رو انتظار می‌رود اپل نسل جدید این محصول را همراه با قابلیت‌های جدید روانه‌ی بازار کند.

زومیت