اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

نسخه‌ی پیش نمایش فنی سوم ویندوز سرور 2016 این ماه عرضه می‌شود

۱۵۳۵ شماره اطلاع نامه : نسخه‌ی پیش نمایش فنی سوم ویندوز سرور 2016 این ماه عرضه می‌شود ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ نسخه‌ی پیش نمایش فنی سوم ویندوز سرور 2016 این ماه عرضه می‌شود نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات نسخه‌ی پیش نمایش فنی سوم ویندوز سرور 2016 این ماه عرضه می‌شود

نسخه‌ی پیش نمایش فنی سوم ویندوز سرور 2016 این ماه عرضه می‌شود

مایکروسافت پس از انتشار نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰، حال به فکر عرضه‌ی رسمی نسخه‌ی پیش نمایش فنی ویندوز سرور جدید است. این نسخه ویندوز سرور ۲۰۱۶ نام دارد و نسخه‌ی پیش نمایش فنی سوم آن در ماه جاری عرضه می‌شود.

مایکروسافت در ماه اپریل سال میلادی جاری بیلد دوم از ویندوز سرور ۲۰۱۶ را منتشر کرد که این نسخه، پیش نمایش فنی دوم نام داشت. حال گابریل آئول اعلام کرده که پیش نمایش فنی سوم برای ویندوز سرور ۲۰۱۶ در این ماه منتشر خواهد شد. گابریل آئول جزئیات بیشتری را در خصوص قابلیت‌ها و ویژگی‌های بیلد جدید ارائه نداده است اما به نظر می‌رسد که این بیلد دارای تغییرات و بهبودهای بیشتری در مقایسه با بیلد دوم ویندوز سرور ۲۰۱۶ است. علاوه بر این انتظار می‌رود که بیلدی که منتشر خواهد شد، بالاتر از ۱۰۲۴۰ باشد. اگر چه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در خصوص پیش نمایش ویندوز سرور ۲۰۱۶ منتشر نشده اما بسیاری از متخصصان شبکه و سرور منتظر هستند تا بیلد جدید از ویندوز سرور ۲۰۱۶ را بررسی و تست کنند.

زومیت