اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

احتمال عرضه نسل آینده iPad با قلم مخصوص

۱۵۳۷ شماره اطلاع نامه : احتمال عرضه نسل آینده iPad با قلم مخصوص ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ احتمال عرضه نسل آینده iPad با قلم مخصوص تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات احتمال عرضه نسل آینده iPad با قلم مخصوص

احتمال عرضه نسل آینده iPad با قلم مخصوص

آیپد به گونه ای ساخته شده است که شما بتوانید بدون نیاز به قلم، به راحتی با آن کار کنید. اما همچنان بسیاری از کاربران، حس داشتن قلم را به کار با انگشتان ترجیح می دهند. اپل هنوز قلمی برای آیپد ارائه نکرده است ولی بر اساس گفته ها، چند سال است که بر روی چند نوع قلم کار می کند.

بر اساس گفته های یکی از مهندسین اپل، چهار سال قبل، بر روی سه نمونه اولیه قلم، کارهایی انجام شده است. این قلم ها هیچگاه دیده نشدند، اما به نظر رویکردهای متفاوتی داشته اند. کسانی که بر روی قلم آیپد کار کرده اند، نمی دانند چرا هیچ گاه به مرحله تولید نرسیده است. مینگ چی کو، آنالیزور مؤسسه امنیتی KGI، که سابقه خوبی در پیش بینی محصولات اپل دارد، عقیده دارد که اپل در حال کار کردن بر روی قلمی است که می خواهد امسال آن را عرضه کند.

البته پتنت های مختلفی از جانب اپل به ثبت رسیده است که نشان دهنده ایده های مختلف این کمپانی در مورد انواع قلم است. ولی نمی توان به واسطه ثبت پتنت، ادعا کرد که محصولی جدید عرضه خواهد شد. چه بسیار مواقعی که خیلی از ایده ها، عملی نشده اند. باید منتظر باشیم و ببینیم در پاییز امسال، با عرضه آیپد جدید، چه تغییراتی را شاهد خواهیم بود. اضافه شدن یک قلم به این محصول، می تواند به واقعیت تبدیل شود.

شهر سخت افزار