اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

کارت گرافیک MSI GTX 980 Ti Lightning تایید شد

۱۵۳۸ شماره اطلاع نامه : کارت گرافیک MSI GTX 980 Ti Lightning تایید شد ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ کارت گرافیک MSI GTX 980 Ti Lightning تایید شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات کارت گرافیک MSI GTX 980 Ti Lightning تایید شد

کارت گرافیک MSI GTX 980 Ti Lightning تایید شد

کارت های گرافیک سری Lightening همواره در میان خوره های سخت افزار و اورکلاکرها از جایگاه والایی برخوردار بوده اند، به نظر می رسد اکنون که جدید ترین پردازنده گرافیکی انویدیا نگاه ها را متوجه خود ساخته، زمان بسیار مناسبی برای بازگشت شکوهمندانه Lightening است و MSI نیز در نظر ندارد تا این فرصت طلایی را از دست دهد و در تیزری خبر از GeForce GTX 980 Ti Lightning داده است.

انتظار می رود که این کارت دیوانه وارترین راه کار خنک سازی MSI تا به امروز، قدرتمند ترین مدار تغذیه و بالا ترین فرکانس پیش فرض را داشته باشد و به رقابت با ZOTAC Amp! Extreme بپردازد. گفته می شود که فرکانس Boost پردازنده گرافیکی MSI 980 Ti Lightningا1342 مگاهرتز است که فاصله چندانی با 1355 مگاهرتز در کارت Amp! Extreme ندارد. با این حال با در نظر گرفتن راهکار خنک سازی و مدار تغذیه قدرتمند، احتمالاً 13 مگاهرتز فرکانس پایین تر اهمیتی نداشته باشد و بالاترین کارایی را میان کارت های مبتنی بر پردازنده 980Ti ارائه کند. احتمالاً MSI همانند مادربرد Z170A XPower Gaming Titanium، رنگبندی جدید نقره ای-سرخ را با این کارت گرافیک نیز به خدمت گیرد.

شهر سخت افزار