اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

Start10 منوی شروع به سبک ویندوز ۷ برای ویندوز ۱۰

۱۵۵۴ شماره اطلاع نامه : Start10 منوی شروع به سبک ویندوز ۷ برای ویندوز ۱۰ ۱۳۹۴/۰۵/۲۳ Start10 منوی شروع به سبک ویندوز ۷ برای ویندوز ۱۰ نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات Start10 منوی شروع به سبک ویندوز ۷ برای ویندوز ۱۰

Start10 منوی شروع به سبک ویندوز ۷ برای ویندوز ۱۰

با وجود بازگشت شکوه‌مند منوی شروع به ویندوز ۱۰، برخی از کاربرها هنوز هم دلتنگ منوی شروع ویندوز ۷ هستند. با وجود نرم‌افزار Start10 این دلتنگی‌ها به پایان خواهند رسید.

شرکت مایکروسافت، منوی شروع مورد علاقه‌ی بیشتر کاربرهای ویندوزی را به ویندوز ۱۰ بازگرداند. با این وجود، تفاوت‌های ژرفی با منوی شروع قدیمی موجود در ویندوز ۷ دارد. اگر هنوز خواستار استفاده از منوی شروع قدیمی ویندوز هستید، خوشبختانه شرکت استارداک، نرم‌افزار Start10 را که منوی شروع ویندوز ۷ را برای ویندوز ۱۰ به ارمغان می‌آورد، منتشر کرده است.

البته باید در نظر داشته باشید که منوی شروع شرکت استارداک همان منوی شروع موجود در ویندوز ۷ نیست اما شباهت بسیاری با آن دارد. نرم‌افزار یاد شده، طیف وسیعی از ویژگی‌های سفارشی‌ سازی شامل تغییر رنگ منوی شروع و غیر فعال کردن ایفکت‌های شفافیت را به کاربر می‌دهد. همچنین امکان بهره‌مندی از دو سبک مختلف منوی شروع (به سبک ویندوز ۷ و مدرن) در این نرم‌افزار وجود دارد. قیمت نرم‌افزار مذکور، ۴.۹۹ دلار است اما فرصت استفاده‌ی رایگان ۳۰ روزه، برای بررسی بیشتر این نرم‌افزار به کاربرها داده شده است.

زومیت