اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

سومین بروزرسانی cumulative برای ویندوز 10 منتشر شد

۱۵۶۳ شماره اطلاع نامه : سومین بروزرسانی cumulative برای ویندوز 10 منتشر شد ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ سومین بروزرسانی cumulative برای ویندوز 10 منتشر شد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات سومین بروزرسانی cumulative برای ویندوز 10 منتشر شد

سومین بروزرسانی cumulative برای ویندوز 10 منتشر شد

مایکروسافت سومین بروزرسانی cumulative برای ویندوز 10 را تنها طی 17 روز از زمان معرفی رسمی این سیستم عامل عرضه کرد که نوید تحقق ویندوز 10 به عنوان یک سرویس را دهد و بروزرسانی ها با جدیت و سرعت بیشتری آماده و عرضه می شوند.

از آنجایی که این بروزرسانی cumulative است، تمامی بهبودها و رفع اشکال های دو بروزرسانی قبلی را نیز با خود دارد و اگر دو بروزرسانی قبلی را نصب کرده باشید، تنها تغییرات جدید دانلود می شود. اما آنچه که این بروزرسانی را اهمیت می بخشد، مشکل برخی کاربرن در نصب دو بروزرسانی پیشین است. بنابراین می بایست مشکل پیشن را برطرف ساخته و آخرین بروزرسانی ها برای کاربران ویندوز 10 بدون هیچ مشکلی قابل نصب باشند. با این حال برخی کاربران نیز بروز خطای 0x80070bc9 را با بروزرسانی جدید اعلام کرده اند که البته هنوز زود است و باید بیشتر منتظر ماند تا گزارش های بیشتری منتشر شود.

cumulative update، بروزرسانی هایی هستند که به طور مرتب و بر اساس زمانبندی مشخصی عرضه می شوند، با این حال عمده تفاوت آنها با بروزسانی های معمولی این است که تمامی بروزرسانی های مهم پیشین را با خود دارند و در سیستم کاربر تنها آنهایی که نصب نباشد، دانلود و نصب می شوند. همانند وصله های پیشین، این بروزرسانی نیز از طریق Windows Update قابل دریافت است، پیشنهاد می شود که اگر در ویندوز 10 مشکلات و باگ هایی را تجربه کرده اید، تمامی بروزرسانی ها را نصب کنید.

شهر سخت افزار