اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

محصول جدید ال جی با بالاترین وضوح تصویر

۱۵۷۷ شماره اطلاع نامه : محصول جدید ال جی با بالاترین وضوح تصویر ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ محصول جدید ال جی با بالاترین وضوح تصویر فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات محصول جدید ال جی با بالاترین وضوح تصویر

محصول جدید ال جی با بالاترین وضوح تصویر

محصولات پوشیدنی هوشمند در بازار توانسته اند جایگاه خوبی را بدست بیاورند و در این بین ساعت های هوشمند نسبت به دیگر محصولات، توجه کاربران زیادی را به سمت خود جلب کرده اند و همچنین برندهای بزرگی وارد بخش تولید ساعت های هوشمند شده اند که کمپانی ال جی نیز یکی از این برندهای قدرتمند می باشد.

کمپانی ال جی به زودی قرار است تا یک مدل جدید از ساعت هوشمند را به لیست محصولات پوشیدنی خود اضافه کند. این محصول از کیفیت تصویر فوق العاده عالی همراه با قابلیت های خوب وارد بازار می شود و قطعا توجه کاربران زیادی را به سمت خود جلب خواهد کرد. ساعت هوشمند جدید ال جی با نام LG Nemo معرفی می شود و در بین محصولات پوشیدنی اندرویدی موجود در بازار، دارای بالاترین وضوح تصویر خواهد بود. این ساعت هوشمند ال جی در راستای وضوح تصویر صفحه نمایش های ساعت های هوشمند اندرویدی تغییرات زیادی را به همراه دارد که در نوع خود بی نظیر می باشد.

ساعت هوشمند LG Nemo با صفحه نمایشی 1.3 اینچی و با کیفیت 480 در 480 پیکسل همراه است که قدم بزرگی در تراکم پیکسلی صفحه نمایش با قدرت 400 پیکسل در هر اینچ دستگاه های پوشیدنی است و اکنون در این بخش از فناوری حداکثر وضوح تصویر در صفحه نمایش ساعت های هوشمند اندرویدی به ساعت هوشمند LG Urbane با کیفیت تصویر 320 در 320 و ساعت هوشمند اپل با کیفیت تصویر 319 در 390 پیکسل اختصاص داشته است. در این بخش از دنیای فناوری که کاربران زیادی به آن توجه دارند، کمپانی ال جی توانسته رقیبان قدرتمندی مانند سامسونگ و اپل را پشت سر بگذارد و در جایگاه نخست قرار گیرد.

جی اس ام آریا