اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

شارپ و فاکس‌کان تامین قطعات آیپد پرو را آغاز کردند

۱۵۹۲ شماره اطلاع نامه : شارپ و فاکس‌کان تامین قطعات آیپد پرو را آغاز کردند ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ شارپ و فاکس‌کان تامین قطعات آیپد پرو را آغاز کردند تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات شارپ و فاکس‌کان تامین قطعات آیپد پرو را آغاز کردند

شارپ و فاکس‌کان تامین قطعات آیپد پرو را آغاز کردند

ظاهرا سرانجام شایعات مربوط به آیپد پرو قرار است به حقیقت تبدیل شوند و تولید کنندگان آسیایی تولید قطعات مورد نیاز برای تولید ۵ میلیون دستگاه آیپد پرو ۱۳ اینچی را شروع کرده‌اند.

ظاهرا این بار شارپ است که تولید و تامین صفحه نمایش مورد نیاز در آیپد پرو را بر عهده دارد. فاکس‌کان نیز وظیفه‌ی تولید پنل لمسی و لمینیت کردن آن بر روی نمایشگر را بر عهده گرفته است. بر اساس گزارش دیجی‌تامیز رسانه‌ی نزدیک به تولید کنندگان آسیایی، اپل دستور تولید ۴ تا ۵ میلیون دستگاه آیپد پرو را داده است. بر اساس این گزارش قرار است پاییز، آیپد پرو وارد بازار شود.

بر اساس آنچه شایعه شده، آیپد پرو به صفحه نمایش ۱۲.۹ اینچی مجهز خواهد شد. برای حفظ استاندارد رتینا احتمالا اپل از رزولوشن بالاتری برای تبلت بزرگ خود استفاده خواهد کرد. مینگ چی - تحلیل گر نام آشنای KGI پیش‌بینی کرده که آیپد پرو به همراه قلم استایلوس جدید عرضه می‌شود و همچنین از فناوری فورس‌تاچ پشتیبانی خواهد کرد. این فناوری میزان فشار وارده به صفحه نمایش را محاسبه می‌کند و از آن می‌توان برای پشتیبانی بهتر از قلم‌های دیجیتال نیز بهره برد.

بر اساس آنچه شایعه شده، رزولوشن آیپد پرو برابر ۲۰۴۸ در ۲۷۳۲ پیکسل خواهد بود که نسبت به رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ در آیپد ایر ۲ یک ارتقاء بسیار خوب محسوب می‌شود. انتظار داریم اپل ماه آینده در ۹ سپتامبر از آیفون جدید خود رونمایی کند. برخی بر این باورند که رونمایی از آیپدهای جدید نیز در همین کنفرانس انجام می‌شود.

زومیت