اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

MSI کارت های گرافیک سفارشی GTX 950 خود را برای گیمرها معرفی کرد

۱۶۰۵ شماره اطلاع نامه : MSI کارت های گرافیک سفارشی GTX 950 خود را برای گیمرها معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ MSI کارت های گرافیک سفارشی GTX 950 خود را برای گیمرها معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات MSI کارت های گرافیک سفارشی GTX 950 خود را برای گیمرها معرفی کرد

MSI کارت های گرافیک سفارشی GTX 950 خود را برای گیمرها معرفی کرد

کمپانی MSI از سازندگان مطرح سخت افزار های مخصوص گیمینگ، سری جدیدی از کارت های گرافیک گیمینگ خود را معرفی کرد که مبتنی بر پردازنده گرافیکی جدید GTX 950 هستند. کارت های گرافیک MSI GTX 950، قدرت خود را از جدید ترین پردازنده گرافیکی انویدیا با اسم رمز GM206 و نسل دوم از معماری موفق Maxwell می گیرند که به طور کامل از رابط برنامه نویسی DirectX 12 در قالب ویندوز 10 پشتیبانی می کند.

کارت MSI GTX 950 GAMING 2G به خنک کننده شناخته شده Twin Frozr V تجهیز گردید که تجربه ای به دور از صدای آزار دهنده فن ها را در گیمینگ به ارمغان می آورد. فناوری Zero Frozr در مواقع بلا استفادگی و دمای پایین پردازنده گرافیکی، فن ها را به منظور کاهش آلودگی صوتی غیر فعال نگه می دارد. با برخورداری از خنک کننده و طراحی حرارتی شناخته شده Twin Frozr V، کارت گرافیک MSI GTX 950 GAMING 2G تعادل بی همتایی را میان خنک سازی و بی صدایی ارائه می کند. کارت گرافیک MSI GTX 950 GAMING 2G برای اجرای بازی های آنلاین محبوب در وضوح تصویر 1080p می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

در کنار عضو جدید سری GAMING، این کمپانی از مدل Armor2X با خنک کننده براق سفید و مشکی پرده برداشت که افزون بر هماهنگی بسیار چشم نواز با رنگبندی مادربردهای سری Krait این کمپانی، از پیش اورکلاک شده است. MSI همچنین مدل OC Edition را فرکانس بالاتری و خنک کننده از نوع دمنده معرفی خواهد کرد. این کارت برای اطمینان پذیری هر چه بیشتر از اجزایی با استاندارد Military Class 4 ساخته شده و راهکار خنک سازی Armor 2X نیز به خنک ماندن نیروی عظیمی می بخشد تا گیمرها با آسودگی تمام از گیمینگ در اوج سکوت و به دور از صدای آزار دهنده فن های معمولی لذت ببرند.

شهر سخت افزار