اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

معرفی کارت گرافیک Inno3D iChill GTX 950

۱۶۱۲ شماره اطلاع نامه : معرفی کارت گرافیک Inno3D iChill GTX 950 ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ معرفی کارت گرافیک Inno3D iChill GTX 950 فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات معرفی کارت گرافیک Inno3D iChill GTX 950

معرفی کارت گرافیک Inno3D iChill GTX 950

کمپانی Inno3D که همواره محصولاتش به دلیل طراحی خاص مورد توجه قرار گرفته است، با عرضه پردازنده گرافیکی جدید GeForce GTX 950، کارت گرافیک سفارشی iChill GTX 950 را برای علاقمندان معرفی کرده است.

برد PCB سفارشی این کارت طراحی فشرده و جمع و جوری دارد و مدار تغذیه 4 فازی آن، توان مورد نیاز خود را از یک کانکتور 6 پینی PCIe می گیرد. همانند بسیاری از کارت های گرافیک سفارشی، iChill GTX 950 نیز از پیش اورکلاک گشته و فرکانس هسته آن 1178 مگاهرتز می باشد که در حالت بوست به 1329 مگاهرتز می رسد. فرکانس موثر حافظه 200 مگاهرتز سریعتر از مدل مرجع و 6800 مگاهرتز می باشد.

راهکار خنک سازی انحصاری این کارت متشکل از یک هیت سینک (حرارت گیر) آلومینیومی با هسته مسی می باشد که هسته آن با سطح پردازنده در تماس است. این رادیاتور توسط یک جفت فن 80 میلی متری "HerculeZ" خنک سازی می شود. این فن ها در دل یک محفظه فلزی جای گرفته اند که به آسانی و تنها با یک انگشت می توان آن را جدا و فن ها را تمیز کرد. احتمالاً قیمت این کارت مقداری نسبت به مدل مرجع بیشتر باشد.

شهر سخت افزار