اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

GTX 560 Ti ، سریع‌ترین کارت گرافیک دنیا

۱۶۳ شماره اطلاع نامه : GTX 560 Ti ، سریع‌ترین کارت گرافیک دنیا ۱۳۸۹/۱۱/۱۹ GTX 560 Ti ، سریع‌ترین کارت گرافیک دنیا کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات GTX 560 Ti ، سریع‌ترین کارت گرافیک دنیا

GTX 560 Ti ، سریع‌ترین کارت گرافیک دنیا

شرکت انویدیا با انتشار سومین محصول از کارت‌های سری ۵۰۰ از فناوری Fermi خود، بازار حساس کارت‌های گرافیکی به اصطلاح “performance” را هدف قرار داده است، جایی که بیشترین کارایی در مقایسه با قیمت را می‌توان پیدا کرد.

در میان شرکت‌هایی که تراشه‌هایی بر پایه این پردازنده گرافیکی عرضه کرده‌اند، شرکت گیگابایت با محصولی از رده Super Overoclock خود بیشترین کارایی را برای کارت‌های GTX ۵۶۰ Ti عرضه کرده است.

 

کارت GV-N۵۶۰SO-۱GI گیگابایت نسبت به مدل‌های مرجع از GTX ۵۶۰ Ti تا ۲۱ درصد کارایی بالاتری دارد، که رقمی فوق‌العاده است: کلاک هسته این کارت به ۱۰۰۰ مگاهرتز و کلاک حافظه آن به ۴۵۸۰ مگاهرتز رسیده است.

 

تنها پردازنده‌های گرافیکی دستچین شده توسط فرآیند سخت‌گیرانه GPU Gauntlet برای استفاده در GV-N۵۶۰SO-۱GI انتخاب می‌شوند، و همچنین از فناوری Ultra Durable گیگابایت نیز در ساخت این کارت‌های گرافیکی استفاده شده است.

 

 GV-N۵۶۰SO-۱GI از سیستم خنک‌کننده ضداختلالات هوایی Windforce استفاده می‌کند، که به واسطه دو فن پیشرفته خود، GV-N۵۶۰SO-۱GI را ۱۵ درصد خنک‌تر از مدل مرجع کرده است. این کارت گرافیکی قدرتمند و بی‌نظیر به زودی در بازارهای کشور ما نیز موجود خواهد شد.

 

برسام