اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ایسوس دو مادربرد H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 را معرفی کرد

۱۶۳۶ شماره اطلاع نامه : ایسوس دو مادربرد H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ ایسوس دو مادربرد H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ایسوس دو مادربرد H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 را معرفی کرد

ایسوس دو مادربرد H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 را معرفی کرد

کمپانی ایسوس امروز دو مادربرد مخصوص گیمینگ جدید H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 را معرفی کرد که مبتنی بر چیپ‎ست های جدید و خوش قیمت تر اینتل هستند. این مادربردها در کنار پشتیبانی از نسل ششم پردازنده های Core اینتل و ماژول های حافظه DDR4، فناوری های انحصاری ایسوس را با خود دارند که به خلق تجربه ای بهتر از گیمینگ کمک می کند.

دو مادربرد جدید H170 Pro Gaming و B150 Pro Gaming D3 از اجزای اختصاصی Gamer's Guardian ایسوس برای دوام پیشتر بهره می برند و از جدیدترین نسل از استانداردهای ارتباطی شامل درگاه ارتباطی USB 3.1 و شکاف M.2 پشتیبانی می کنند. مادربردهای سری Pro Gaming ایسوس برای گیمرهایی طراحی شده اند که خواستار بهترین تجربه ممکن با حداقل هزینه هستند. تمامی این مادربردها فناوری های انحصاری ایسوس را با خود دارند و حداکثر کارایی ممکن در گیمینگ را رها می سازند.

راهکار صوتی انحصاری SupremeFX ایسوس با بکارگیری خازن های مخصوص صدا، مدار ایزوله و محافظت شده در برابر امواج مزاحم، محافظت در برابر میدان مغناطیسی و تراشه پردازنده صدای قدرتمند Realtek ALC1150، تجربه ای متفاوت از صدا را در حساس ترین لحظات فراهم می سازد. جدا سازی مدار صدا با نوار LED سرخ رنگی، زیبایی درون کیس را چند برابر می کند. تجربه صوتی شما با SupremeFX تنها به اسپیکرها محدود نخواهد شد و با هدست های حرفه ای نیز صدایی متفاوت را تجربه می کنید.

مهندسان ایسوس، راهکار صوتی مادربردها را کاملاً دگرگون کرده اند و با بکار گیری بهترین جک های ورودی-خروجی، محافظ میدان الکترومغناطیسی، خازن های با کیفیت مخصوص صدا، تقویت کننده هدفون و دیگر اجزای برتر، بهترین تجربه ممکن از صدا در بازی ها را خلق می کنند. راهکار صوتی جدید SupremeFX 2015 با پشتیبانی از بسته نرم افزاری Sonic Studio II، امکان اعمال فیلترها و تنظیمات حرفه ای و پیشرفته ای بر روی صدا را ممکن می سازد.

ایسوس به منظور اطمینان از پیروزی گیمرها در نبردهای آنلاین سرنوشت ساز، تراشه کنترلر شبکه پر سرعت گیگابیتی و فناوری انحصاری GameFirst خود را به خدمت گرفته است. تراشه کنترلر شبکه ساخت اینتل، با برخورداری از پردازنده مستقل و فناوری های متعدد، لگ زدن و تاخیر در بازی های آنلاین را به حداقل می رساند و پهنای باند بیشتری را برای بازی ها فراهم می کند. ایسوس به منظور خلق تجربه بهتر از گیمینگ آنلاین و استریم ویدئوهایی با کیفیت، فناوری GameFirst خود را به خدمت گرفته است که با اولویت بخشی به بسته های داده مربوط به بازی ها، از لگ زدن و تاخیر به طرز موثری می کاهد.

شهر سخت افزار