اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

تجربه ای رویایی از گیمینگ با سری جدید XTREME GAMING

۱۶۴۴ شماره اطلاع نامه : تجربه ای رویایی از گیمینگ با سری جدید XTREME GAMING ۱۳۹۴/۰۶/۱۹ تجربه ای رویایی از گیمینگ با سری جدید XTREME GAMING فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات تجربه ای رویایی از گیمینگ با سری جدید XTREME GAMING

تجربه ای رویایی از گیمینگ با سری جدید XTREME GAMING

کمپانی گیگابایت، از تولیدکنندگان برتر سخت افزارهای گیمینگ جهان، مفتخر است تا تولد سری جدیدی از کارت های گرافیک مخصوص گیمینگ خود را به نام XTREME GAMING اعلام دارد. محصولاتی که در این سری جای می گیرند بهترین تجربه ممکن از گیمینگ را برای خوره های بازی به ارمغان می آورند. با برخورداری از پتانسیل لجام گسیخته اورکلاکینگ و پایداری بالا، سری جدید گیمینگ را از همه جنبه ها به سطحی می رسانند که همواره آرزوی گیمرها است.

کارت گرافیک GTX 950 XTREME GAMING، اولین محصول از سری XTREME GAMING گیگابایت است که طی سال میلادی جاری روانه بازار می شوند. این کارت گرافیک از پیش به میزان چشمگیری اورکلاک گشته و راهکار خنک سازی آشنای WINDFORCE را با برخورداری از فن های 3D-Active با خود دارد که بهترین تجربه ممکن در اوج سکوت را با حداکثر کارایی ارائه می کند.

پردازنده های گرافیکی بکار رفته در سری GTX 950 XTREME GAMING با روش کاملاً انحصاری گیگابایت دست چین می شوند که کارایی برتر در اورکلاکینگ و پایداری را تضمین می بخشد. به منظور کارایی برتر و گیم پلی روان، حافظه این کارت به 7 گیگابیت بر ثانیه اورکلاک شده است.  این کارت گرافیک برای گیمرهای طراحی شده که خواهان گیم پلی تماشایی تر و روان تر در بازی ها و به ویژه در بازی های آنلاین محبوب هستند. گیمرها با کارت گرافیک GTX 950 تا دو برابر کارایی بیشتری نسبت به GTX 750 و GTX 750 Ti در وضوح تصویر 4K دست می یابند.

GTX 950 XTREME GAMING راهکار خنک سازی درخشان WINDFORCE 2X را خود دارد که با برخورداری از لوله های ناقل حرارت مسی در تماس مستقیم با پردازنده گرافیکی، دفع حرارت را بهبود می بخشد. طراحی تیغه فن ها به گونه ای است که علیرغم ایجاد گردش هوای بیشتر، آلودگی صوتی کمتری را نسبت به فن های معمولی تولید می کنند. فناوری 3D-Active fan که برای اولین بار در سال 2007 از سوی گیگابایت معرفی شد، اولین طراحی فن نیمه فعال با تولید صفر دسیبل صدا است که به گیمرها امکان لذت بردن از گیمینگ در سکوت مطلق را می بخشد.

برد PCB کارت گرافیک GTX 950 XTREME GAMING توسط لایه ویژه ای در برابر رطوبت، گرد و خاک و خوردندگی محافظت می شود. این لایه ویژه، همانند پوشش های بکارگرفته شده در تجهیزات خارج از جو زمین، کارت گرافیک گیمرها را در برابر عوامل مخرب نظیر رطوبت بالا و یا دمای شدید محافظت می کند. پوشش مذکور حتی در مواقع اورکلاکینگ تحت نیترژون مایع نیز از اجزای کارت در برابر یخ زدگی محافظت می کند. به لطف بک پلیت فلزی، اجزای حیاتی کارت در برابر ضربه و یا فشار حین جابه جایی حفاظت می شوند. این بک پلیت همچنین استحکام کارت را افزایش می دهد.

در کنار بک پلیت زیبا، محفظه خنک کننده و نور افشانی قابل سفارشی GTX 950 XTREME GAMING، ظاهر بسیار زیبایی به آن می بخشد. گیمرها خود قادر به سفارشی سازی جلوه نورپردازی از طریق رابط کاربری نرم افزار ویژه آن هستند. GTX 950 XTREME GAMING با بکارگیری با کیفیت ترین اجزا ساخته شده است و طول عمر، پایداری و دوام بی نظیری را ممکن می کند. در مدار تغذیه این کارت گرافیک از همان چوک های بکار رفته در محصولات گران قیمتی نظیر Titan X بهره گرفته شده است.

شهر سخت افزار