اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

اپل تولید iMac 21.5 اینچی با رزولوشن 4K را آغاز کرده است

۱۶۴۵ شماره اطلاع نامه : اپل تولید iMac 21.5 اینچی با رزولوشن 4K را آغاز کرده است ۱۳۹۴/۰۶/۱۹ اپل تولید iMac 21.5 اینچی با رزولوشن 4K را آغاز کرده است کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات اپل تولید iMac 21.5 اینچی با رزولوشن 4K را آغاز کرده است

اپل تولید iMac 21.5 اینچی با رزولوشن 4K را آغاز کرده است

بنا بر گزارش‌های جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد در روزهای گذشته تولید iMac 4K با صفحه نمایش ۲۱.۵ اینچی رتینا آغاز شده و اوایل آبان ماه امسال شاهد ورود آن به بازار خواهیم بود.

تولید iMac جدید ۲۱ اینچی با رزولوشن ۴۰۹۶ در ۲۳۰۴ پیکسلی طی روزهای گذشته آغاز شده و در سه‌ماهه‌ی چهارم سال جاری میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد. اپل پیش‌بینی فروش ۱.۴ تا ۱.۵ میلیون عدد از این iMac ها را کرده است. همچنین منبع مذکور به این نکته اشاره کرده است که ظاهر دستگاه نسبت به گذشته تغییری نخواهد کرد اما مشخصات فنی آن بهبود بسیاری به خود خواهند دید که مهم‌ترین آن صفحه نمایش UHD خواهد بود. البته ارائه‌ی iMac جدید بسیار طبیعی به نظر می‌رسد چرا که این کامپیوتر از سپتامبر ۲۰۱۳ تغییری به خود ندیده و نسخه‌ی جدیدی از آن معرفی نشده است. انتظار می‌رود iMac جدید اوایل آبان برای پیش‌خرید در دسترس بوده و چند هفته بعد فروش رسمی آن آغاز شود.

زومیت