اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

با کیس آماده ROG G20CB ایسوس، بی دغدغه فقط بازی کنید

۱۶۵۲ شماره اطلاع نامه : با کیس آماده ROG G20CB ایسوس، بی دغدغه فقط بازی کنید ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ با کیس آماده ROG G20CB ایسوس، بی دغدغه فقط بازی کنید کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات با کیس آماده ROG G20CB ایسوس، بی دغدغه فقط بازی کنید

با کیس آماده ROG G20CB ایسوس، بی دغدغه فقط بازی کنید

اگر خواهان یک کیس گیمینگ کوچک اما قدرتمند هستید، جمهوری خلق گیمرهای ایسوس برای شما محصول ویژه ای طراحی کرده است. G20CB با برخورداری از پردازنده Core i7 نسل ششمی اینتل و کارت گرافیک سری GeForce GTX انویدیا، قدرت لازم برای گیمینگ و امور چند رسانه ای را در طراحی بسیار زیبایی ارائه می کند. جلوه نورپردازی این کیس را می توان با 8 میلیون رنگ شخصی سازی کرد.

ROG G20CB به طور هم ‎زمان قادر به تامین نیازهای کاربران در گیمینگ و هم چندرسانه ای است. این کیس با گنجایش 9.5 لیتر، می تواند میزبان پردازنده نسل ششمی Core i7 اینتل و کارت گرافیک  GeForce GTX 980 باشد. ایسوس این کیس از پیش آماده را به منظور تطابق هرچه بهتر با بودجه کاربر، در پیکربندی های مختلفی و به انتخاب خود کاربر ارائه می کند.

بهترین پیکربندی می تواند متشکل از پردازنده Skylake i7، کارت گرافیک GeForce GTX 980،ا32 گیگابایت حافظه رم DDR4 با فرکانس 2133 مگاهرتز در پیکربندی دو کاناله و 256 گیگابایت درایو حالت جامد SATA 6Gbit/s باشد. این کیس از پیش به ویندوز 10 تجهیز گردیده است. مدل پیشین ROG G20 برنده چندین جایزه طراحی و نوآوری در نمایشگاه های مختلفی شده بود. برای علاقه مندان به AMD نیز ایسوس امکان بکارگیری حداکثر کارت گرافیک AMD R9 380 را ممکن کرده است.

شهر سخت افزار