اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

بایوستار مادربرد Hi-Fi H170Z3 را معرفی کرد

۱۶۵۵ شماره اطلاع نامه : بایوستار مادربرد Hi-Fi H170Z3 را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۶/۲۳ بایوستار مادربرد Hi-Fi H170Z3 را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات بایوستار مادربرد Hi-Fi H170Z3 را معرفی کرد

بایوستار مادربرد Hi-Fi H170Z3 را معرفی کرد

جدید‌ ترین مادربرد مبتنی بر چیپ ست H170 بایوستار آماده میزبانی از هر دو ماژول‌ حافظه DDR3 و DDR4 است و حداکثر انعطاف پذیری ممکن را برای کاربران فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند ماژول‌های حافظه DDR3 فعلی را با سیستم جدید به کار گیرند و یا سراغ نسل جدید‌تر و بهینه‌تر بروند.

همان طور که از نام آن پیداست، Hi-Fi H170Z3 مبتنی بر چیپ ست H170 بوده و از نسل ششم پردازنده های Core i اینتل با سوکت جدید LGA 1151 پشتیبانی می کند. سیستم صوتی Puro Hi-Fi با بکارگیری مدار تغذیه مستقل برای بخش صدا، از میزان نویز می کاهد و کیفیت صوتی برتری را ارائه می کند. مادربرد Hi-Fi H170Z3 از درگاه های USB 3.0 ،SATA Express 16Gb/s، شکاف PCIe M.2 32Gb/s و سه نمایشگر 4K پشتیبانی می کند.

فناوری انحصاری Smart Speed LAN که یک بسته نرم افزاری رایگان است، بر کارکرد شبکه به صورت هوشمند نظارت می کند و آن را بهبود می بخشد. کاربران از طریق رابط کاربری قادر به انتخاب پیکربندی های مختلفی برای ترافیک شبکه هستند که هر یک برای استفاده مشخصی نظیر گیمینگ، وب گردی و استریم آنلاین بهینه سازی شده اند.

بایوستار در ساخت این مادربرد فناوری انحصاری X.D.C را به خدمت گرفته است که از خازن های وضعیت جامد انحصاری خود برای پایداری بیشتر و کارایی بهتر بهره می گیرد. این خازن ها با مقاوت معادل سری کمتر و جریان ریپل پایین، جریان پایدارتری را برای تغذیه پردازنده فراهم می سازند. طول عمر این خازن ها بیش از 6.25 برابر خازن های معمولی است. قیمت پایه جهانی مادربرد Hi-Fi H170Z3ا 104.99 دلار اعلام شده است.

شهر سخت افزار