اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

کامپیوترهای سامسونگ قابل اعتماد‌تر و بادوام‌تر از اپل هستند

۱۶۶۰ شماره اطلاع نامه : کامپیوترهای سامسونگ قابل اعتماد‌تر و بادوام‌تر از اپل هستند ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ کامپیوترهای سامسونگ قابل اعتماد‌تر و بادوام‌تر از اپل هستند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات کامپیوترهای سامسونگ قابل اعتماد‌تر و بادوام‌تر از اپل هستند

کامپیوترهای سامسونگ قابل اعتماد‌تر و بادوام‌تر از اپل هستند

گزارش‌های ارائه شده از میزان خرابی محصولات مختلف، می‌توانند کاربران را در انتخاب‌های خود یاری کنند. RESCUECOM یکی از نام‌های آشنا و معتبر در حوزه نگه داری و تعمیرات کامپیو‌تر‌ها است. بر اساس جدید‌ترین گزارش RESCUECOM، طی فصل دوم از سال میلادی جاری میزان خرابی کامپیوترهای سامسونگ از هر سازنده دیگری از جمله اپل کمتر بوده است.

اینکه نام سامسونگ و یا اپل در صدر لیست به چشم می‌خورد، هیچ جای تعجب نیست، چرا که پیش‌تر نیز بار‌ها در صدر قرار گرفته‌اند. اما تغییر اساسی در جدید‌ترین گزارش RESCUECOM ورود مایکروسافت به لیست سازندگان بر‌تر است که مستقیماً از تبلت‌های هیبریدی Surface ناشی می‌شود. از دیگر تغییرات مهم می‌توان به ادامه یافتن تنزل HP اشاره کرد.

RESCUECOM در گزارش خود اظهار داشته به جای تمایل کمپانی‌ها به رقابت نزدیک‌تر و در حوزه‌های بیشتر، فاصله میان برند‌های صدر جدول با قعر جدول در حال افزایش است و کمپانی‌هایی که در صدر قرار دارند شرایط را برای به آنهایی که در قعر لیست قرار دارند بسیار دشوار‌تر کرده‌اند. در نظر داشته باشید که این گزارش تنها به کامپیوتر‌ها (شامل نوت بوک‌ها) و تبلت‌ها محدود می‌شود و شامل اسمارت فون‌ها و فبلت‌های سری Galaxy S و Note نمی‌شود.

رده بندی RESCUECOM بر اساس مقایسه سهم سازندگان از بازار با تعداد درخواست‌های پشتیبانی برای‌‌ همان محصولات در این مرکز صورت می‌گیرد. یکی دیگر از الگو‌های جدید قابل توجه در این گزارش بدون در نظر گرفتن Lenovo، چهار کمپانی بر‌تر این لیست همگی تعداد بسیار محدودتری محصول در مقایسه با Dell ،Asus ،Toshiba و HP روانه بازار کرده‌اند و این احتمال را مطرح می‌سازد که تعداد کمتر محصولات به کیفیت بالا‌تر می‌انجامد.

شهر سخت افزار