اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

تصاویری از بیلد 10540 ویندوز 10 منتشر شد

۱۶۷۵ شماره اطلاع نامه : تصاویری از بیلد 10540 ویندوز 10 منتشر شد ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ تصاویری از بیلد 10540 ویندوز 10 منتشر شد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات تصاویری از بیلد 10540 ویندوز 10 منتشر شد

تصاویری از بیلد 10540 ویندوز 10 منتشر شد

طبق اطلاعات جدیدی که فاش شده است، پشت در های بسته مایکروسافت کار بر روی ویندوز ۱۰ ادامه دارد و احتمالاً کاربران ویندوز اینسایدر در آینده نزدیک باید خود را برای بیلد جدیدی از این سیستم عامل آماده کنند.

گروه روسی WZor که سابقه درخشانی در درز جزئیات و تصاویر بیلدهای زیادی از ویندوز ۱۰ دارند، مجموعه جدیدی از تصاویر مربوط به بیلد ۱۰۵۴۰ ویندوز ۱۰ را منتشر کرده‌اند. احتمالاً این بیلد برای شرکای تجاری مایکروسافت ارسال شده است که گروه مذکور نیز به آن دست یافته‌اند. همان طور که از تصاویر می‌توان دریافت، بیلد جدید با هیچ گونه تغییر مهم و قابل توجهی همراه نیست. با این حال برخی اصلاحات و تغییرات کوچک را با خود دارد که در واقع نشان می‌دهد هنوز مایکروسافت برای معرفی قابلیت‌ها و ابزارهای جدید آماده نیست و تغییرات تنها به بهبود کارایی محدود می‌شود.

بیلد ۱۰۵۴۰ بخشی از branchا TH۲ است که احتمال داده می‌شود بروزرسانی عمده پیش روی این سیستم عامل در همین branch قرار گیرد. جزئیات رسمی نسبت به بروز رسانی عمده ویندوز ۱۰ که تا پیش از پایان سال میلادی جاری عرضه می‌شود در دست نیست اما افراد نزدیک به مایکروسافت، زمان عرضه آن را بسته به پیشرفت فرآیند توسعه و ماه اکتبر یا نوامبر خوانده‌اند.

احتمال می‌رود که اولین بروز رسانی عمده ویندوز ۱۰ با تغییراتی در سطح اپلیکیشن‌های پیش فرض از جمله مرورگر Edge همراه باشد و پشتیبانی از افزونه‌ها را به ارمغان آورد. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت در نظر داشته باشد تغییرات مهم مرورگر Edge را در قالب بروزرسانی مورد بحث ارائه کند اما تقریباً شکی نیست که طی چند ماه آینده این مرورگر تغییرات و بهبود‌های بنیادینی را تجربه می‌کند.

شهر سخت افزار