اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

بدون نیاز به افزونه می‌توان با مرورگر Edge تماس صوتی و ویدئویی بر قرار کرد

۱۶۸۷ شماره اطلاع نامه : بدون نیاز به افزونه می‌توان با مرورگر Edge تماس صوتی و ویدئویی بر قرار کرد ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ بدون نیاز به افزونه می‌توان با مرورگر Edge تماس صوتی و ویدئویی بر قرار کرد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات بدون نیاز به افزونه می‌توان با مرورگر Edge تماس صوتی و ویدئویی بر قرار کرد

بدون نیاز به افزونه می‌توان با مرورگر Edge تماس صوتی و ویدئویی بر قرار کرد

افزون بر پشتیبانی از افزونه‌ها که انتظار می‌رود طی ماه‌ های آینده به مرورگر Edge اضافه می‌شود، مایکروسافت قابلیت جدید و مهم دیگری را نیز به این مرورگر اضافه می‌کند و آن امکان چت بدون نیاز به نصب افزونه است.

به زودی مایکروسافت این امکان را فراهم می‌کند که کاربران Edge بدون نیاز به هیچ گونه افزونه اضافی، با مخاطبین خود در Skype به گفتگو بپردازند. از آنجایی که برای گفتگو نیازی به نصب هیچ گونه افزونه‌ای نیست، سرعت مرورگر کاهش نمی‌یابد و همزمان کاربران بیشتری قادر به استفاده از این قابلیت به صورت پیش فرض خواهند بود. این کمپانی روز جاری خبر از تعبیه رابط برنامه نویسی RTC (ارتباط آنی) در بیلدهای پیش نمایش ویندوز ۱۰ داد. همزمان انتظار می‌رود که قابلیت مشابهی برای کاربران Skype for Web و Skype for Outlook. com ارائه شود و قادر به گفتگو بدون نیاز به افزونه‌های ثانویه باشند. مرورگر Edge طی ماه‌های آینده بروزرسانی مهمی را دریافت می‌کند و در کنار بهبود‌ها و رفع اشکال‌ها، قابلیت‌های جدیدی نیز به آن افزوده می‌شود.

شهر سخت افزار