اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

با نسل جدید پاور های سری V کولر مستر آشنا شوید

۱۶۹۱ شماره اطلاع نامه : با نسل جدید پاور های سری V کولر مستر آشنا شوید ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ با نسل جدید پاور های سری V کولر مستر آشنا شوید کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات با نسل جدید پاور های سری V کولر مستر آشنا شوید

با نسل جدید پاور های سری V کولر مستر آشنا شوید

کولر مستر، پیشرو در تولید قطعات و لوازم جانبی رایانه‌های رو میزی، پاور‌های سری V جدید خود را که به لطف طراحی سه بعدی مدار، پایدار‌ ترین و بهینه‌ترین پاور در رده خود هستند را معرفی کرد. پاورهای سری V کاملا ماژولار بوده و از استاندارد 80Plus Gold/Platinum بهره می‌برند. اعضای این خانواده عبارتند از: V550، V650، V750، V850، V1000 و V1200 که جوابگوی طیف وسیعی از مصرف کنندگان خواهند بود.

در طراحی 3D Circuit همه کابل‌های اضافی حذف شده تا ارتباط بخش‌های مختلف به راحت‌ترین شکل ممکن انجام گیرد و از هر گونه اتصال ناخواسته و اختلال نیز جلوگیری شود که این امر باعث پایداری بیشتر خروجی این پاور می‌شود. همچنین با استفاده از طراحی 3D Circuit حرارت کمتری تولید می‌شود و در نتیجه پاورهایی که از این فناوری استفاده می‌کنند دمای کمتری خواهند داشت.

این پاور‌ها که به فنهای فن Silencio-FP کولر مستر مجهز شده‌اند، حتی در شرایط بار 100 درصدی پاور نیز کم صدا خواهند ماند. خازن‌های 100 درصد ژاپنی 105C هم تضمین طول عمر و سلامت بالای پاور و قطعات هستند که در کنار دیگر بخش‌های این پاور به هدایت انرژی الکتریکی به بخش‌های مصرفی و پر اهمیت رایانه شما در حین سنگین‌ترین بازی‌ها و پردازش‌ها پایداری می‌بخشند. محصولات این گروه از پاور‌های کولر مستر به طور کامل ماژولار بوده و از کابل‌های نواری و اصطلاحاً تخت استفاده می‌کنند که به بهتر شدن ظاهر سیستم می‌انجامد.

همچنین طراحی کم حجم‌تر این کابل‌ها باعث شده تا در جریان هوای درون کیس نیز تداخل ایجاد نکنند. فناوری LLC، DC to DC هم باعث جریان الکتریکی مداوم و بی‌نقص می‌شود و استاندارد 80PlUS Gold و Platinum کسب شده توسط این سری نشان از کیفیت بالا و بهینگی بالای این پاور‌ها دارد. پاور‌های کولر مس‌تر با گارانتی آواژنگ در بازار ایران عرضه می‌شوند.

شهر سخت افزار