اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

MSI یک رایانه‌ی صنعتی بدون فن مبتنی بر تراشه برادول را معرفی کرد

۱۶۹۷ شماره اطلاع نامه : MSI یک رایانه‌ی صنعتی بدون فن مبتنی بر تراشه برادول را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۷/۰۱ MSI یک رایانه‌ی صنعتی بدون فن مبتنی بر تراشه برادول را معرفی کرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات MSI یک رایانه‌ی صنعتی بدون فن مبتنی بر تراشه برادول را معرفی کرد

MSI یک رایانه‌ی صنعتی بدون فن مبتنی بر تراشه برادول را معرفی کرد

شرکت MSI از یک رایانه‌ی صنعتی (IPC) مبتنی بر پلتفرم برادول و بی‌تریل با نام MS-9A69 رونمایی کرد. آی‌پی‌سی‌ها سیستم‌هایی مبتنی بر پردازش‌های رایانه‌ای با معماری x86، برای اجرای نرم‌افزارهای صنعتی کاربرد دارند.

آی‌پی‌سی MS-9A69 در جهت اجرای نرم‌افزارهای نیازمند عملکرد بالا یا محاسبات بر پایه‌ی هسته‌ی کم مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه قادر به پشتیبانی از ۲ یا ۳ نمایشگر مستقل، ورودی برق مستقیم با ولتاژهای ۱۲، ۱۹ و ۲۴ ولتی، ۲ شکاف PCIe کوچک، ۴ درگاه LAN برای شبکه، ۶ درگاه USB و ۶ درگاه COM مورد استفاده برای نرم‌افزارهایی مانند ساخت سیستم‌های اتوماسیون، علامت دیجیتالی، مدخل اینترنت اشیا، کیوسک، POS، و رایانه‌های داخلی اتوبوس و سایر وسایل نقلیه است.

این دستگاه دارای برد ۳.۵ اینچی و بدون فن بوده که از هر دو پردازنده‌ی سیستم روی یک چیپ برادول و بی‌تریل پشتیبانی می‌کند. مدل‌های دارای پردازنده‌ی برادول، از درگاه کم مصرف و عملکرد بالای LVDS، به اضافه‌ی HDMI و VGA هم پشتیبانی می‌کنند. این دستگاه از رم DDR3L نوعSO-DIMM (کوچکتر از رم‌های عادی) دارای فرکانس کاری 1333/1600 مگاهرتزی تا ظرفیت ۸ گیگابایت را پشتیبانی می‌کند.

زومیت