اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

نشست محرمانه انویدیا با خبرنگاران در نیویورک و پیش نمایش یک کارت گرافیک

۱۷۰۴ شماره اطلاع نامه : نشست محرمانه انویدیا با خبرنگاران در نیویورک و پیش نمایش یک کارت گرافیک ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ نشست محرمانه انویدیا با خبرنگاران در نیویورک و پیش نمایش یک کارت گرافیک فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات نشست محرمانه انویدیا با خبرنگاران در نیویورک و پیش نمایش یک کارت گرافیک

نشست محرمانه انویدیا با خبرنگاران در نیویورک و پیش نمایش یک کارت گرافیک

طی نشستی محرمانه در نیویورک با حضور برخی خبرنگاران و اصحاب رسانه، انویدیا یک کارت گرافیک معرفی نشده را به نمایش گذاشته است. تا کنون هیچ جزئیاتی از این محصول مرموز به بیرون درز پیدا نکرده اما این سکوت مدت زیادی به طول نخواهد انجامید.

در حقیقت این دست از نشست‌های محرمانه این روز‌ها خیلی هم محرمانه باقی نمی‌ماند، چرا که برخی از اصحاب رسانه راز نگه دار خوبی نیستند و قطعاً برای خوره‌های سخت افزار خوش آیند است. با این حال به خوبی می‌دانیم که چنین رویدادهایی خبر از معرفی یک محصول جدید در آینده نزدیک می‌دهند. طی چنین رویدادهایی، غالبلاً محصولات عرضه نشده به نمایش گذاشته می‌شوند. به وضوح هیچ گونه جزئیاتی از این محصول مرموز هنوز در دست نیست اما می‌توان برخی سناریو‌ ها را متصور شد.

این محصول می‌تواند که پرچمدار موقت برای کارت‌های گرافیک انویدیا و یا حتی از معماری Pascal با حافظه HBM2 باشد. در همین حال با توجه به نقشه راه انویدیا، از راه رسیدن محصولی کاملاً جدید پیش از اواسط و یا حتی اواخر 2016 بعید به نظر می‌رسد. از این رو شاید این محصول مرموز یک برد گرافیکی مبتنی بر پردازنده گرافیکی دسکتاپ برای لپ تاپ‌ها باشد، مدل mini-ITX کارت گرافیک GTX 980Ti نیز خیلی دور از انتظار نیست. در حال حاضر باید منتظر درز جزئیات بمانیم.

شهر سخت افزار