اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

سامسونگ مانیتور SE370 را با پشتیبانی از FreeSync معرفی کرد

۱۷۱۴ شماره اطلاع نامه : سامسونگ مانیتور SE370 را با پشتیبانی از FreeSync معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ سامسونگ مانیتور SE370 را با پشتیبانی از FreeSync معرفی کرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات سامسونگ مانیتور SE370 را با پشتیبانی از FreeSync معرفی کرد

سامسونگ مانیتور SE370 را با پشتیبانی از FreeSync معرفی کرد

SE370 مانیتور جدید سامسونگ است که علاوه بر قابلیت‌ های پیشرفته مخصوص گیمرها، بر روی پایه خود یک شارژر وایرلس نیز دارد تا کاربر بتواند موبایل خود را با قرار دادن آن روی پایه مانیتور شارژ کند.

سامسونگ اولین مانیتور مجهز به قابلیت شارژ بی‌سیم یکپارچه را برای سازگاری بیشتر با ابزارهای همراه، مثل تلفن هوشمند معرفی کرد. SE370 ابعاد ۲۳.۶ اینچی داشته و از امکان شارژ بی‌سیم حلقوی در بخش پایه مانیتور بهره می‌برد. کافی است در هنگام کار، موبایل خود را روی پایه مانیتور قرار دهید تا به صورت بی‌سیم شارژ شود. یک چراغ LED نیز در هنگام شارژ دستگاه شما روی مانیتور روشن می‌شود تا متوجه شوید که عمل شارژ شدن در حال انجام است.

این مانیتور که از یک پنل PLS LCD بهره می‌برد، زاویه دید وسیع ۱۷۸ درجه داشته و حداکثر روشنایی آن ۳۰۰ شمع بر متر مربع است. بنابراین بعید به نظر می‌رسد که حتی در محیط‌های پر نور در مشاهده محتوای در حال پخش روی این مانیتور با مشکل مواجه شوید. این مانیتور یک حالت کاربری به نام Eye Saver دارد که کیفیت تصویر را بر اساس محتوایی که روی نمایشگر نمایش داده می‌شود بهینه‌سازی می‌کند.

این مانیتور به دلیل پشتیبانی از فناوری FreeSync ای‌ام‌دی برای گیمرها هم مناسب است. این فناوری، نرخ رفرش نمایشگر را نرخ فریم کارت گرافیک ای‌ام‌دی همگامسازی می‌کند تا تاخیر ورودی کمینه شده و لگ و پرش در آن کاهش بیابد. زمان پاسخ این مانیتور ۴ میلی‌ثانیه است و حالت مخصوص بازی نیز دارد که با فشردن یک دکمه فعال می‌شود. این مانیتور از امروز با قیمت ۲۵۰ دلار روانه بازار می‌شود.

زومیت