اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

سرانجام مشکلات استارت منو و Cortana در ویندوز 10 بر طرف شد

۱۷۱۵ شماره اطلاع نامه : سرانجام مشکلات استارت منو و Cortana در ویندوز 10 بر طرف شد ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ سرانجام مشکلات استارت منو و Cortana در ویندوز 10 بر طرف شد نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات سرانجام مشکلات استارت منو و Cortana در ویندوز 10 بر طرف شد

سرانجام مشکلات استارت منو و Cortana در ویندوز 10 بر طرف شد

امروز مایکروسافت هفتمین بروزرسانی cumulative را برای ویندوز 10 منتشر کرد که به گفته یکی از کارکنان این کمپانی، با رفع مشکلات استارت منو و Cortana همراه است. از مدت‌ها قبل مشکلات مشهودی در استارت منو و Cortana وجود داشت و مایکروسافت در بر طرف کردن آن‌ها سریع عمل نکرد.

با اینکه مایکروسافت تا کنون هیچ گونه جزئیات رسمی نسبت به تغییرات این بروزرسانی ارائه نکرده است، اما به گفته یکی از کارکنان مایکروسافت، هفتمین بروزرسانی cumulative ویندوز 10 اغلب مشکلات شناخته شده استارت منو و Cortana را بر طرف می‌کند. مشکلات مورد اشاره برخی کاربران ویندوز 10 را تحت تاثیر قرار داده‌اند و گاهی استارت منو با هیچ گونه واکنشی همراه نیست و متاسفانه راه اندازی مجدد و یا هیچ اقدام دیگری باعث حل آن‌ها نمی‌شد. از این رو ارائه بروزرسانی تنها راه حال ممکن است.

هر دو استارت منو Cortana از قابلیت‌های کلیدی این سیستم عامل جدید هستند و بدون شک اختلال در عملکرد آن‌ها برای اغلب کاربران ناراضی کننده است، به ویژه از آنجایی که پیش از ارائه این بروزرسانی، طی حدود دو ماه از عرضه ویندوز 10 هیچ گونه راه حالی ارائه نشده بود.  این بروزرسانی با بهبودهایی برای کلیه کسانی همراه است که با استارت منو کورتانا مشکلات و یا خطاهایی مواجه هستند.

شهر سخت افزار