اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تبلت گلکسی ویو سامسونگ به زودی معرفی می‌شود

۱۷۱۶ شماره اطلاع نامه : تبلت گلکسی ویو سامسونگ به زودی معرفی می‌شود ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ تبلت گلکسی ویو سامسونگ به زودی معرفی می‌شود تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تبلت گلکسی ویو سامسونگ به زودی معرفی می‌شود

تبلت گلکسی ویو سامسونگ به زودی معرفی می‌شود

چند هفته قبل بود که تصاویری از تبلت غول‌پیکر و ۱۸.۴ اینچی سامسونگ موسوم به گلکسی ویو منتشر شد. حالا خبر می‌رسد این تبلت توانسته مجوزهای لازم را اخذ کند و به زودی وارد بازار خواهد شد.

گلکسی ویو نام تبلت ۱۸.۴ اینچی سامسونگ مجهز به سیستم عامل اندروید است که چند وقتی است تصاویر و اطلاعاتی از آن منتشر می‌شود و طبق وعده‌ی قبلی قرار است سامسونگ در ماه جاری از آن رونمایی کند. حالا خبر رسیده بعد از تاییدیه SIG توانسته مجوز PRA را نیز اخذ کند و به نظر می‌رسد به زودی باید شاهد معرفی و عرضه‌ی آن باشیم.

گفته شده این دستگاه که با شماره مدل SM-T670 شناخته می‌شود تا چند روز دیگر در کره‌جنوبی عرضه می‌شود و قرار است از پتانسیل تبلت گلکسی ویو در مقاطع تحصیلی، هنری، حوزه‌ی سلامت و دیگر زمینه‌ها استفاده شود. بر اساس شایعات قبلی این تبلت به یک نمایشگر ۱۸.۴ اینچی فول‌اچ‌دی، پردازنده‌ی اکسینوس ۷۵۸۰، رم ۲ گیگابایتی و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی با امکان پشتیبانی از کارت حافظه‌ی خارجی مجهز شده است.

زومیت