اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

اژدهای طلایی MSI در راه است: GTX 980 Ti Gaming Golden Edition

۱۷۱۷ شماره اطلاع نامه : اژدهای طلایی MSI در راه است: GTX 980 Ti Gaming Golden Edition ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ اژدهای طلایی MSI در راه است: GTX 980 Ti Gaming Golden Edition فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات اژدهای طلایی MSI در راه است: GTX 980 Ti Gaming Golden Edition

اژدهای طلایی MSI در راه است: GTX 980 Ti Gaming Golden Edition

کمپانی MSI امروز یک نمونه خاص و استثنایی از کارت گرافیک GTX 980 Ti Gaming خود را به نام GTX 980 Ti Gaming Golden Edition معرفی کرد. این محصول ویژه که در تعداد محدودی تولید می‌شود به منظور ارائه کارایی بر‌تر از راهکار خنک سازی با رادیاتوری از جنس مس خالص بهره می‌گیرد. بکارگیری رنگ طلایی نیز به همه چیز جلوه بسیار زیبایی بخشیده است.

به لطف برخورداری از خنک کننده و مدار تغذیه قدرتمند، این کارت گرافیک از پیش اورکلاک گشته و فرکانس پایه هسته آن 1178 مگاهرتز می‌باشد که در حالت بوست حداکثر به 1291 مگاهرتز می‌رسد. تراشه‌های حافظه نیز مقداری اورکلاک شده و فرکانس آن‌ها 7096 مگاهرتز است. قابلیتی که GTX 980 Ti Gaming Golden Edition را از مدل‌های استاندارد متمایز می‌کند، استفاده از حرارت گیر و لوله ناقل حرارت تماماً مسی است. در مدل‌های معمولی از حرارت گیر یا رادیاتور آلومینیومی و لوله‌های ناقل حرارت نیکل اندوه شده استفاه می‌شود که توانایی کمتری نسبت به مس در جذب و انتقال حرارت دارند.

استفاده از مس خالص که توانایی جذب و انتقال حرارت بیشتری نسبت به آلومینیوم دارد، به افزایش وزن این کارت گرافیک منجر شده است. این کارت 270 گرم از مدل معمولی خود MSI سنگین‌تر است و 1338 گرم وزن دارد. به منظور زیبایی هر چه بیشتر و جلوگیری از اکسیده شدن، خنک کننده به رنگ طلایی زیبایی مزین گردیده است. همانند همیشه، اژدهای گیمینگ MSI بر روی بک‎پلیت آشنای کارت های گرافیک سری Gaming نقشه بسته است. قیمت و یا زمان عرضه این محصول تا کنون اعلام نشده است.

شهر سخت افزار