اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

جپن دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد

۱۷۱۹ شماره اطلاع نامه : جپن دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ جپن دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات جپن دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد

جپن دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد

اگر رزولوشن هیچ یک از ال‌سی‌دی‌های موجود در بازار نتوانسته شما را راضی کند، پس بهتر است نگاهی به محصول جدید جپن دیسپلی داشته باشید. این کمپانی ژاپنی موفق شده تا نمایشگری ۱۷.۳ اینچی را با رزولوشن 8K تولید کند.

بخشی از مانیتورها و لپ‌تاپ‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۵ با بهره‌گیری از رزولوشن QHD روانه‌ی بازار شده‌اند، حال آنکه اگر این رزولوشن نیز نتوانسته چندان رضایت شما را جلب کند، پس باید در انتظار عرضه‌ ی گسترده‌ی پنل نمایشی جدید جپن دیسپلی به صورت تجاری به بازار باشیم، چرا که این کمپانی موفق به تولید پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K شده است. این صفحه‌ی نمایش ۱۷.۳ اینچی قادر رزولوشن 8K را با نرخ فریم ۱۲۰ هرتز در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

تراکم پیکسلی این صفحه‌ی نمایش ۵۱۰ پیکسل در هر اینچ است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط جپن دیسپلی این صفحه‌ی نمایش المان عمق را به تصاویر می‌بخشد که از این‌رو این پنل نمایشی برای استفاده در کاربردهای نظیر ویرایش تصاویر ویدیویی، استفاده در نمایشگر‌ های پزشکی و حتی نمایشگر های مخصوص انجام بازی‌ها مناسب می‌کند. هنوز اطلاعات تکمیلی در رابطه با این پنل نمایشی منتشر نشده است.

زومیت