اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

مایکروسافت لپ‌تاپ سرفیس‌ بوک را معرفی کرد

۱۷۳۹ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت لپ‌تاپ سرفیس‌ بوک را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ مایکروسافت لپ‌تاپ سرفیس‌ بوک را معرفی کرد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات مایکروسافت لپ‌تاپ سرفیس‌ بوک را معرفی کرد

مایکروسافت لپ‌تاپ سرفیس‌ بوک را معرفی کرد

مایکروسافت از لپ تاپ سرفیس بوک خود رونمایی کرد. این لپ‌تاپ صفحه نمایش ۱۳.۵ اینچی با چگالی پیکسلی ۲۶۷ پیکسل در هر اینچ دارد و مجهز به آخرین نسل پردازنده‌های اینتل شده است.

مایکروسافت در جریان کنفرانس رسمی خود لپ تاپی ۱۳.۵ اینچی مجهز به آخرین نسل پردازنده‌های اینتل را معرفی کرد. این لپ تاپ قدرتمند سرفیس بوک نام دارد و مایکروسافت وعده‌ی عمر باتری ۱۲ ساعته را برای آن داده است. این لپ تاپ مجهز به پردازنده‌ی گرافیکی Nvidia GeForce با GDDR5 است و ضخامتی ۷.۷ میلی‌متری دارد. صفحه کلید سرفیس بوک از نمایشگر جدا شده و مجهز به ترک‌پد شیشه‌ای است. به علاوه این لپ‌تاپ از قلم نیز پشتیبانی می‌کند.

کارت گرافیکی سرفیس بوک در داک کیبورد آن جاسازی شده است. مایکروسافت مدعی است این لپ‌تاپ قدرتمند ترین لپ‌تاپ موجود است چرا که صفحه نمایش لمسی و قلم استایلوس داشته و از لپ‌تاپ‌های هم‌رده‌ی خود صفحه نمایش با‌ کیفیت‌تری نیز دارد. وزن این لپ‌تاپ بدون صفحه کلید تنها ۷۲۵ گرم است. سرفیس بوک مجهز به آخرین نسل پردازنده‌های Core i5 و Core i7 نسل ششم اینتل شده است. قیمت پایه‌ی این لپ‌تاپ ۱۴۹۹ دلار است.

زومیت