اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

مایکروسافت از بازی Project Xray برای هولولنز رونمایی کرد

۱۷۴۰ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت از بازی Project Xray برای هولولنز رونمایی کرد ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ مایکروسافت از بازی Project Xray برای هولولنز رونمایی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات مایکروسافت از بازی Project Xray برای هولولنز رونمایی کرد

مایکروسافت از بازی Project Xray برای هولولنز رونمایی کرد

مایکروسافت در کنفرانس خود اطلاعات تازه‌ای درباره‌ی هولولنز ارائه کرده و یک بازی بسیار جذاب نیز با نام Project Xray رونمایی کرده است. مایکروسافت با کمپانی های مختلف در صنعت‌های گوناگون توافق کرده تا استفاده‌ی هولولنز را در مصارف بسیاری گسترش دهد.

این کمپانی همچنین پروژه‌ی جدیدی را با نام Project Xray رونمایی کرد که در آن ترکیبی از دنیای مجازی و واقعی را به شکلی خیره‌ کننده تجربه خواهید کرد. این بازی را می‌توانید در اتاق‌های مختلف بازی کنید و در آن شما روبات‌ها را به اتاق خود وارد خواهید کرد. با پوشیدن هولولنز شما یک اسلحه لیزری هولوگرام خواهید داشت و با آن می‌توانید به نبرد با روبات‌ها بروید.

اسلحه کاملا با دست شما حرکت می‌کند و حس می‌کنید که واقعا سلاح به دست دارید. وقتی با شمشیر به روبات‌های هولگرامی که در اتاق شما دیده می‌شوند می‌جنگید نیز حسی کاملا واقعی خواهید داشت. دمویی که از این بازی پخش شد شگفت‌انگیز بود. نسخه‌ی مخصوص توسعه‌ دهندگان هولولنز در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۶ با قیمت ۳۰۰۰ دلار عرضه می‌شود، اما انتظار می‌رود نسخه‌ی نهایی قیمت اقتصادی‌تری داشته باشد.

زومیت