اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

معرفی اسپیکر قدرتمند Pill پلاس، اولین اسپیکر مشترک اپل و Beats

۱۷۵۰ شماره اطلاع نامه : معرفی اسپیکر قدرتمند Pill پلاس، اولین اسپیکر مشترک اپل و Beats ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ معرفی اسپیکر قدرتمند Pill پلاس، اولین اسپیکر مشترک اپل و Beats فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات معرفی اسپیکر قدرتمند Pill پلاس، اولین اسپیکر مشترک اپل و Beats

معرفی اسپیکر قدرتمند Pill پلاس، اولین اسپیکر مشترک اپل و Beats

علاقمندان به دنیای موسیقی و دستگاه های پخش و ضبط آن مطمئناً اطلاع دارند که مدتی است کمپانی بزرگ Beats به یکی از زیر مجموعه های شرکت اپل تبدیل شده است. اپل پس از خریداری این شرکت تصمیم گرفت همچنان با نام Beats محصولات این شرکت را راهی بازار کند و در کنار سرویس پخش موسیقی به تولید لوازم سخت افزاری مرتبط نیز ادامه دهد. اما بیتس اولین اسپیکر خود از زمان پیوستن به کمپانی اپل را معرفی کرد.

اولین اسپیکر رسمی شرکت بیتس پس از اینکه این شرکت به اپل واگذار شد با نام Pill پلاس رونمایی شد. Pill پلاس با استفاده از اتصال بلوتوثی که در اختیار دارد می تواند به صورت بی سیم به دستگاه های مختلف متصل شود. طراحی های ظاهری صورت گرفته برای این محصول سبب شده است که ساختار آن کمی کوچک تر از اسپیکر Pill XL و کمی بزرگ تر از اسپیکر Pill باشد.

تغییرات ظاهری دیگری هم در ساختار این اسپیکر صورت گرفته است و این اسپیکر همچون مدل های قبلی شکل کاملاً مشابهی با یک قرص ندارد و صفحه تشکیل دهنده قسمت های میانی اسپیکر کاملاً تخت طراحی شده است. این تغییرات سبب شده است که دسترسی به دکمه های تنظیم صدا و روشن یا خاموش کردن اسپیکر راحت تر صورت بگیرد.

قطعات داخلی اسپیکر از دو بلندگوی قدرتمند برای پخش صداهای بلند و دو بلندگوی دیگر برای ایجاد صداهای ظریف تشکیل شده است. بیتس مدعی است که با هر بار شارژ باتری این اسپیکر می توان تا 12 ساعت به صورت مداوم از آن استفاده کرد. از طرفی شارژ کامل این باتری تنها سه ساعت از کاربران زمان می گیرد.

بیتس همچنین برنامه همراه جدیدی را برای این اسپیکر در نظر گرفته است و هم اکنون کاربران می توانند با استفاده از این برنامه چند دستگاه مختلف را به این اسپیکر متصل کرده و از طریق هر کدام از آنها دستورات لازم را به آن منتقل کنند. این برنامه همچنین اجازه می دهد که با استفاده از دو اسپیکر Pill پلاس مجزا از یک دیگر بتوان یک شبکه پخش استریو قدرتمند را ترتیب داد. Pill پلاس قرار است در ماه آینده از طریق فروشگاه های اپل با قیمت 230 دلار به فروش برسد.

شهر سخت افزار