اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

پس از کارت گرافیک و مینی‎پی‏‎سی، ZOTAC وارد صنعت SSD شد

۱۷۷۸ شماره اطلاع نامه : پس از کارت گرافیک و مینی‎پی‏‎سی، ZOTAC وارد صنعت SSD شد ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ پس از کارت گرافیک و مینی‎پی‏‎سی، ZOTAC وارد صنعت SSD شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات پس از کارت گرافیک و مینی‎پی‏‎سی، ZOTAC وارد صنعت SSD شد

پس از کارت گرافیک و مینی‎پی‏‎سی، ZOTAC وارد صنعت SSD شد

کمپانی ZOTAC، از تولید کنندگان کارت گرافیک و مینی پی سی در جهان، برای اولین بار وارد صنعت درایورهای حالت جامد (SSD) شد و محصولاتی را برای ارائه دوام و کارایی بر‌تر در سیستم‌های رومیزی، نوت بوک‌ها و وسائل ذخیره سازی قابل حمل معرفی کرد.

SSD ‌های سری Premium Edition که در گنجایش‌های 240 و 480 گیگابایت ارائه می‌شوند، قابلیت‌های متعددی دارند. در دل این سری کنترلر چهار هسته‌ای Phison و تراشه‌های نوع MLC NAND به منظور ارائه کارایی و دوام بالا قرار گرفته است. سرعت خواندن و نوشتن این درایو‌ها به ترتیب به 520 و 500 مگابایت بر ثانیه می‌رسد که آن‌ها را در زمره سریع‌ ترین درایوهای SATA III قرار می‌دهد. از آنجایی که خواندن و نوشتن اطلاعات با چنین سرعت بالایی می‌تواند داده‌ها را در معرض خرابی قرار دهد، زوتک اغلب فناوری‌ها و قابلیت‌های حفاظتی و امنیتی رایج روز را به خدمت گرفته است.

شهر سخت افزار