اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کارت گرافیک Gigabyte Radeon R7 360، یک ارتقای مقرون به صرفه

۱۷۸۷ شماره اطلاع نامه : کارت گرافیک Gigabyte Radeon R7 360، یک ارتقای مقرون به صرفه ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ کارت گرافیک Gigabyte Radeon R7 360، یک ارتقای مقرون به صرفه کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کارت گرافیک Gigabyte Radeon R7 360، یک ارتقای مقرون به صرفه

کارت گرافیک Gigabyte Radeon R7 360، یک ارتقای مقرون به صرفه

کمپانی گیگابایت، کارت گرافیک جدیدی مبتنی بر پردازنده گرافیکی AMD Radeon R7 360 را عرضه کرد. GV-R736D5-2GD برای گیمر‌ها و کاربرانی طراحی شده که خواهان ارتقای کارت گرافیک پیشین خود با کمترین هزینه و یا جایگزین کردن پردازنده گرافیکی مجتمع با یک کارت گرافیک مقرون به صرفه و با پشتیبانی کامل از ویندوز 10 و جدید‌ترین فناوری‌ها هستند.

خریداران این کارت گرافیک با هزینه نسبتاً کمی پشتیبانی کامل از رابط برنامه نویسی DirectX 12 و ویندوز 10 را به دست خواهند آورد. چنین ارتقایی می‌تواند با بهبود کارایی چشمگیری همراه باشد و همزمان پشتیبانی از فناوری FreeSync را برای تجربه بصری بهتری از گیمینگ به ارمغان آورد. افزون بر آن، Radeon R7 360 تمامی فناوری‌های مدل‌های رده بالا‌تر معماری GCN شامل AMD TrueAudio، فناوری بهبود دهنده کیفیت تصویر AMD، شتاب دهنده AMD HD Media، اAMD Eyefinity، اAMD Crossfire، اAMD LiquidVR، اAMD PowerTune برای دست یابی به عملکرد بهینه، AMD VSR و FRTC یا کنترل نرخ فریم دهی را با خود دارد.

کارت گرافیک Radeon R7 360 افزون بر گیمینگ و رندر محتواهای گرافیکی، با بکارگیری فناوری AMD APP و شتاب دهی سخت افزاری، فرآیند تبدیل و نمایش فایل‌های ویدئویی و فشره سازی ویدئو‌های با کیفیت را بهبود بخشد. کارت گرافیک Radeon R7 360 دارای 768 واحد سایه زنی یا پردازنده جریانی با فرکانس 1050 مگاهرتز و 2 گیگابایت حافظه ویدئویی GDDR5 با فرکانس موثر 6500 مگاهرتز است. درگاه‌های خروجی تصویر متشکل از یک DVI-I، یک DVI-D، یک HDMI و یک DisplayPort است. توان مورد نیاز این کارت با توان مصرفی 150 وات از طریق یک کانکتور 6 پینی PCIE تامین می‌شود و دو شکاف توسعه را اشغال می‌کند. گیگابایت به منظور خنک سازی این کارت راهکار خنک سازی متشکل از یک فن 90 میلی متری و رادیاتور آلومینیومی را به خدمت گرفته است.

شهر سخت افزار