اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

MSI اژدهای دیگری را به پرواز درآورد: GTX 980 Ti Gaming LE

۱۷۹۸ شماره اطلاع نامه : MSI اژدهای دیگری را به پرواز درآورد: GTX 980 Ti Gaming LE ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ MSI اژدهای دیگری را به پرواز درآورد: GTX 980 Ti Gaming LE کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات MSI اژدهای دیگری را به پرواز درآورد: GTX 980 Ti Gaming LE

MSI اژدهای دیگری را به پرواز درآورد: GTX 980 Ti Gaming LE

کمپانی MSI در نظر دارد تا گونه جدیدی از کارت گرافیک GeForce GTX 980 Ti Gaming را به نام GTX 980 Ti Gaming LE برای گیمر‌ها عرضه کند. این مدل گونه ارزان قیمت تری از مدل معمولی می‌باشد و به مقدار کمتری از پیش اورکلاک شده است.

MSI GeForce GTX 980 Ti Gaming LE یا LIGHT edition که از طراحی کاملاً اختصاصی برخوردار است، نسبت به مدل Gaming معمولی به میزان کمتری اورکلاک شده و فرکانس پایه هسته آن 1026 مگاهرتز (در مقایسه با 1178 مگاهرتز) است. با این حال فرکانس حافظه‌‌ همان 7 گیگاهرتز مرجع دست نخورده باقی مانده است. MSI در این محصول از گونه بازنگری شده‌ای از خنک کننده TwinFrozr V بهره گرفته که با تغییراتی در اندازه و طراحی همراه است، با این حال‌‌ همان فناوری غیر فعال سازی فن‌ها در دما و یا بار پردازشی پایین را حافظه کرده است. در بالای کارت، لوگوی همیشگی MSI با جلوه نور پردازی قابل سفارشی سازی قرار دارد. همانند مدل Gaming معمولی، این کارت نیز دارای بک پلیت فلزی با لوگوی اژدهای MSI می‌باشد. انتظار می رود که محصول نسبت به مدل معمولی قیمت پایین تری داشته باشد.

شهر سخت افزار