اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تصاویری از تبلت 18 اینچی سامسونگ منتشر شد

۱۸۱۵ شماره اطلاع نامه : تصاویری از تبلت 18 اینچی سامسونگ منتشر شد ۱۳۹۴/۰۷/۳۰ تصاویری از تبلت 18 اینچی سامسونگ منتشر شد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تصاویری از تبلت 18 اینچی سامسونگ منتشر شد

تصاویری از تبلت 18 اینچی سامسونگ منتشر شد

سامسونگ مدتی است که در حال کار بر روی یک تبلت اندرویدی غول‌آسا می باشد. این دستگاه که بزرگترین تبلت تولیدی توسط سامسونگ است، Galaxy View نام دارد. مدتی پیش خبرهایی در مورد مشخصات سخت افزاری این تبلت منتشر شد و اکنون سم‌موبایل تصاویری اختصاصی از این تبلت ۱۸/۴ اینچی منتشر کرده‌ است.

علی رغم ابعاد بسیار بزرگ Galaxy View، ظاهر این تبلت بسیار زیبا و جذاب است و سامسونگ دقت بسیاری در طراحی آن کرده است. با استناد به تصاویر منتشر شده، سامسونگ در این تبلت به جای کلیدهای سخت افزاری مرسوم خود، از کلیدهای نرم افزاری استفاده کرده که این امر با در نظر گرفتن ابعاد Galaxy View منطقی به نظر می‌رسد. نکته قابل ذکر دیگر، داک در نظر گرفته شده برای این تبلت است. خوشبختانه با توجه به ابعاد بزرگ صفحه‌نمایش، در این تبلت از داک‌های مرسوم استفاده نشده و در عوض داک در پشت تبلت قرار داشته و قابلیت تا شدن دارد و همچنین به دلیل وجود یک دستگیره در این داک، می‌توان از آن برای حمل آسان‌تر تبلت استفاده کرد.

زومیت