اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

با سبک‌ترین و باریک‌ترین لپ‎تاپ گیمینگ دنیا آشنا شوید

۱۸۱۸ شماره اطلاع نامه : با سبک‌ترین و باریک‌ترین لپ‎تاپ گیمینگ دنیا آشنا شوید ۱۳۹۴/۰۷/۳۰ با سبک‌ترین و باریک‌ترین لپ‎تاپ گیمینگ دنیا آشنا شوید لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات با سبک‌ترین و باریک‌ترین لپ‎تاپ گیمینگ دنیا آشنا شوید

با سبک‌ترین و باریک‌ترین لپ‎تاپ گیمینگ دنیا آشنا شوید

کمپانی MSI، از تولید کنندگان بر‌تر و پیشرو در سخت افزارهای مخصوص گیمینگ، عرضه لپ‎تاپ جدید GS40 Phantom را به جامعه گیمر‌ها اعلام داشت. این محصول باریک‌ترین و سبک‌ترین لپ تاپ گیمینگ دنیا است.

این محصول برای گیمرهایی طراحی شده که کارایی بالا را فدای هیچ چیز نمی‌کنند. جدید‌ترین لپ تاپ گیمینگ MSI تنها 1.58 کیلوگرم وزن داشته و ضخامت آن 2.18 سانتی متر است. GS40 Phantom قدرت خود را از پردازنده نسل ششمی Core i7 اینتل، پردازنده گرافیکی GTX 970M انویدیا و چندین اجزای پیشرفته دیگر شامل درایو SSDاPCI-E 3.0 و ماژول‌های حافظه DDR4 می‌گیرد. GS40 Phantom یک نقطه عطف در طراحی است که قدرت لپ تاپ‌های گیمینگ بزرگ را با قابلیت قابل حمل بودت نت بوک‌ها ترکیب کرده است.

در ساخت این لپ تاپ، کارایی بالا فدای سبک‌تر و باریک‌تر بودن آن نشده و فناوری‌هایی در آن بکار گرفته شده که حتی در محصولات بزرگ‌تر نیز یافت نمی‌شود. جدید‌ترین لپ تاپ گیمینگ فوق سبک MSI از پیش به ویندوز 10 برای بهره گیری کامل از قابلیت‌های DirectX 12 تجهیز گردیده تا در غنی‌ترین بازی‌ها نیز عملکردی خیره کننده داشته باشد. افزون بر فناوری‌های بر‌تر، این لپ تاپ دارای بنده آلومینیومی براقی می‌باشد که همه چیز را برای گیمینگ در هر مکانی فراهم می‌کند. لپتاپ مخصوص گیمینگ MSI GS40 Phantom مجهز به پردازنده Skylake اینتل از هم اکنون با قیمت 1599 دلار در دسترس است.

شهر سخت افزار