اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

مایکروسافت نسخه‌ی ارزان‌تری از سرفیس‌بوک را به فروشگاه خود اضافه کرد

۱۸۲۶ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت نسخه‌ی ارزان‌تری از سرفیس‌بوک را به فروشگاه خود اضافه کرد ۱۳۹۴/۰۸/۰۱ مایکروسافت نسخه‌ی ارزان‌تری از سرفیس‌بوک را به فروشگاه خود اضافه کرد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات مایکروسافت نسخه‌ی ارزان‌تری از سرفیس‌بوک را به فروشگاه خود اضافه کرد

مایکروسافت نسخه‌ی ارزان‌تری از سرفیس‌بوک را به فروشگاه خود اضافه کرد

مایکروسافت در کنفرانس اخیر خود لپ‌تاپی با عنوان سرفیس‌بوک را معرفی کرد. این لپ‌تاپ هیاهوی بسیاری به پا کرد و توانست نظر بسیاری از کاربران و منتقدین را به خود جلب کند. سرفیس‌بوک از طراحی زیبا و منحصربفردی بهره می‌برد و شاید بتوان تنها نکته منفی در مورد این دستگاه را قیمت بالای آن دانست. قیمت پایه‌ی سرفیس‌بوک ۱۵۰۰ دلار بوده و قیمت نسخه‌ی با بالاترین مشخصات آن ۳۲۰۰ دلار است.

قیمت بالای سرفیس‌بوک می‌تواند بسیاری از کاربران را از خرید آن منصرف کند. از این رو مایکروسافت در پی راهکاری برای تغییر این شرایط است. ظاهرا ردموندی‌ها نسخه‌ی جدیدی ازاین لپتاپ را با قیمت ۱۷۰۰ دلار به فروشگاه خود اضافه کرده‌اند. اکنون شما می توانید با پرداخت ۲۰۰ دلار بیشتر نسبت به مدل پایه، بین مدلی با پردازنده‌ی Core i5 و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و بدون پردازنده‌ی گرافیکی مجزا یا مدل جدید با ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و همراه با پردازنده‌ی گرافیکی مجزا حق انتخاب داشته باشید.

زومیت