اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کارت گرافیک Asus GTX 950 OC رنگ زمستان به خود می‌گیرد

۱۸۳۵ شماره اطلاع نامه : کارت گرافیک Asus GTX 950 OC رنگ زمستان به خود می‌گیرد ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ کارت گرافیک Asus GTX 950 OC رنگ زمستان به خود می‌گیرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کارت گرافیک Asus GTX 950 OC رنگ زمستان به خود می‌گیرد

کارت گرافیک Asus GTX 950 OC رنگ زمستان به خود می‌گیرد

کمپانی ایسوس که محصولات آن میان گیمر‌ ها محبوبیت و شهرت خاصی دارد، با یک کارت گرافیک جدید و زیبا به پیشواز زمستان می‎رود. GeForce GTX 950 OC با برخورداری از رنگ بندی سفید و زیبای خود، می‌تواند به سیستم‌های گیمینگ جلوه خاصی ببخشد و در ترکیب با مادربرد های سری Z170 این کمپانی، رنگبندی بی‌ نظیری را ایجاد می‎کند.

همان طور که از پسوند OC پیدا است، این کارت به مدل GTX950-OC-2GD5 از پیش اورکلاک گشته و فرکانس هسته آن در حالت OC Mode حداکثر به 1279 مگاهرتز می‌رسد. در حالت گیمینگ فرکانس هسته کمی پایین‌تر بوده و حداکثر به 1253 مگاهرتز می‌رسد. فرکانس پایه هسته در هر یک از حالت‌های OC Mode و گیمینگ به ترتیب 1102 و 1076 مگاهرتز است. 2 گیگابایت حافظه ویدئویی GDDR5 با فرکانس 6610 مگاهرتز و باس 128 بیتی، پردازنده گرافیکی GeForce GTX 950 را همراهی می‌کند.

همانند دیگر کارت‌های گرافیک ایسوس، این محصول نیز با استفاده از اجزای با دوام و خط تولید تماماً اتوماتیک و بدون دخالت دست AUTO-EXTREME Technology تولید می‌شود. ایسوس در ساخت GTX950-OC-2GD5 راهکار خنک سازی انحصاری خود با دو فن را به خدمت گرفته که تا 2 برابر قدرت خنک سازی بیشتری داشته و هم زمان تا 3 برابر کم صدا‌ تر از خنک کننده مدل مرجع است. درگاه‌ های خروجی تصویر متشکل از یک DVI-I، یک HDMI و یک DisplayPort می‌باشد. زمان عرضه این محصول اعلام نشده است.

شهر سخت افزار