اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

ZOTAC دو Mini PC قدرتمند و کم ‎مصرف را معرفی کرد

۱۸۴۴ شماره اطلاع نامه : ZOTAC دو Mini PC قدرتمند و کم ‎مصرف را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ ZOTAC دو Mini PC قدرتمند و کم ‎مصرف را معرفی کرد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات ZOTAC دو Mini PC قدرتمند و کم ‎مصرف را معرفی کرد

ZOTAC دو Mini PC قدرتمند و کم ‎مصرف را معرفی کرد

کمپانی ZOTAC، از تولید کنندگان شناخته شده و مبتکر کارت گرافیک و مینی پی‎سی در جهان، دو مینی پی‎سی جدید معرفی کرد. این دو محصول جدید به لطف استفاده از پردازنده های Braswell اینتل، قدرتمند تر از مدل های پیشین بوده و بهره وری بهتری از انرژی دارند.

زوتک با معرفی دو مدل جدید ZBOX BI323 و CI323 nano، نیروی تازه ای به مینی پی‎سی‏‎های خود بخشیده است. در ساخت این مینی پی‎سی‏‎ها از پردازنده های 14 نانومتری Braswell اینتل با چهار هسته پردازشی بهره گرفته شده که در زمینه مصرف انرژی، بهره وری بسیار بالایی دارند. بکارگیری پردازنده های Braswell باعث کاهش مصرف انرژی و حرارت تولید شده بدون تاثیر بر کارایی شده است. زوتک همچنین درگاه USB 3.0 نوع C را به منظور ارتباط هر چه ساده تر وسائل مختلف به مینی پی‎سی‏‎های خود آورده است. با برخورداری از سه درگاه DisplayPort ،HDMI و VGA، می توان مینی پی‎سی‏‎های زوتک را همانند کامپیوتری های رومیزی معمولی به طور هم زمان به سه نمایشگر متصل کرد.

اما تفاوت اصلی در اندازه بسیار کوچک تر مینی پی‎سی‏‎های زوتک و اشغال فضای بسیار کمتر است. مینی پی‎سی‏‎های جدید ZBOX BI323 و CI323 nano  زوتک در گونه PLUS نیز عرضه می شوند که از پیش به 4 گیگابایت حافظه رم و 120 گیگابایت حافظه SSD تجهیز گردیده اند. این مینی پی‎سی‏‎ها به آسانی از سوی کاربر قابل ارتقا می باشند و می توان ماژول های حافظه SO-DIMM بیشتر و یا پر ظرفیت تری را نصب کرد و از جایگاه 2.5 اینچی HDD/SSD به منظور نصب وسائل ذحیره سازی مورد نیاز بهره گرفت. هر دو ZBOX BI323 و CI323 nano از پیش به نسخه HOME ویندوز 10 مجهز هستند.

شهر سخت افزار