اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

چه چیزی باعث جذابیت Apple Watch شده است؟

۱۸۴۸ شماره اطلاع نامه : چه چیزی باعث جذابیت Apple Watch شده است؟ ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ چه چیزی باعث جذابیت Apple Watch شده است؟ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات چه چیزی باعث جذابیت Apple Watch شده است؟

چه چیزی باعث جذابیت Apple Watch شده است؟

در مورد اپل واچ این گونه به نظر می رسد که افراد، دو حالت علاقه شدید و یا تنفر زیاد را نسبت به آن داشته باشند، به خصوص که این ساعت هوشمند تنها با آیفون کار می کند. اما تحقیقات نشان می دهند حتی اگر شما واقعاً از اپل واچ بدتان بیاید، با مدتی استفاده از آن، به تدریج به جذابیتش پی خواهید برد. دلیل این اتفاق چیست؟ در ادامه همراه ما باشید.

مؤسسه تحقیقاتی eMerite گزارشی تهیه کرده است که مشخص می کند چرا افراد پس از استفاده از اپل واچ علاقه بیشتری نسبت به آن پیدا می کنند. برای رسیدن به نتیجه، این مؤسسه از 20 فرد صاحب اپل واچ نوار مغزی گرفت و نحوه برخورد آنان با گجت شان را مورد بررسی قرار داد. به این ترتیب نه تنها متوجه برترین قابلیت های اپل واچ از دید آن ها شد، بلکه در مورد اینکه افراد چگونه در طول زمان به این ساعت عادت می کنند نیز پی برد. در عین حال eMerite با استفاده از تکنولوژی ردیابی چشم ها، نحوه پاسخ و عکس العمل کاربران را در مواجهه با اعلان های اپل واچ دریافتند.

ویژگی هایی که تقریباً همه افراد به آن ها علاقه نشان می دادند، بندهای جدا شدنی مختلف، ریموت کنترل دوربین و پشتیبانی از پاسخ به تماس ها بود. ردیابی چشم ها نشان داد که بند صورتی اپل واچ که توسط اپل به فروش می رسد، توجه همه را به خود جلب می کند و اکثر افراد، چه مرد و چه زن، آن را دوست دارند. در سمت مقابل، ویژگی هایی مانند ویبره ساعت که در ابتدا جالب به نظر می رسد، پس از مدتی جذابیت خود را از دست می دهد و یا Siri که به نظر چندان به درد بخور نیست، چرا که مشکلات زبانی زیادی دارد. به طور کلی این مطالعه نشان داد که اپل واچ، گجتی است که برای تمامی افراد جذابیت دارد، حتی اگر در ابتدا علاقه ای به آن نداشته باشند. در واقع اپل واچ هر چقدر بیشتر روی مچ دستتان باشد، بیشتر به شکوه آن پی خواهید برد.

شهر سخت افزار